1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rocksmith

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snmk, Styczeń 5, 2014.

1. snmk

snmk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z pierwszą częścią gry Rocksmith. Otóż po wrzuceniu gry na dysk w formacie .xex, tak jakby fsd zauważa grę jako Rocksmith 2014, i po odpaleniu gry wyskakuje komunikat że nie da się odpalić gry i wywala do tego oryginalnego dasha. W Manage Title Updates są tylko TU dla Rocksmith 2014. Co zrobić?

@EDIT już rozwiązałem problem. Po prostu zmieniłem wcześniej nazwę katalogu gry i dalej w grach był on widoczny. A Rocksmith (2012) był po prostu trochę dalej na liście gier.

Wczytywanie...

Poleć forum