1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar dostarcza bombowe rozwiązanie dla korzystających z singlowych aut w GTA Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 4, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sprawę pogorszenia grafiki w GTA Online mogliśmy ostatnio uznać za zamkniętą, jednak wciąż pozostawał problem glitcha, pozwalającego na sprawianie sobie darmowych fur. Z tym też już się rozprawiono w iście Rockstarowskim stylu.

Macie dosyć graczy rozbijających się po Los Santos wózkami pokroju Duke O' Death? Widok ten przejadł się również ekipie Rockstar, która znalazła właściwy sposób, aby położyć temu kres.

Niektóre pojazdy były nieprzeznaczone do korzystania z nich w multiplayerze, dlatego by zaprzestać dawaniu sobie niezdrowej przewagi nad praworządnymi graczami (o ile są tacy w Los Santos), sprawdźcie, co się dzieje z tymi, którzy wsiadają do tych samochodów.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Te auto na x360 też jest? bo nie widziałem nigdy

4. Oski8882

Oski8882 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Nie ma

vtec fan lubi to.
  5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    I dobrze. Jak najbardziej uprzykrzać życie glitcherom :)

DrumsSlayer lubi to.
  6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dziwne bo ja nawet tego auta niemam na ps4 ;/ ani w sklepie ani w tym miejscu na mapie co kazdy ma ;/ WTF ?

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Właśnie ostatnio grając z kumplami w GTAO na XONE miałem przyjemność jechać chwilkę tym autem. Stał przed jego chatą po zrobieniu napadu ładnie stuningowany z czerwonymi neonami i czaszką na boku. Być może nawet należał do jednego z moich znajomków bo bez problemów mogłem się nim przejechać. Już po krótkiej chwili wyrzuciło mnie z auta z napisem, że to prywatne auto - no ok. I teraz do głowy przyszło pytanie - jak do cholery zdobyć to auto? Patrzyłem w gowym necie za tym autem (monster truck i łodz podwodna jest wiec liczyłem ze ten exclusive też będzie) - niestety nie znalazłem. Już chciałem pisać w tej sprawie do supportu i dowiedzieć się czegokolwiek na ten temat (auto co prawda mam w singlu ale wiadomo, ze online to inna sprawa). Ale teraz wszystko staje się jasne ;D

Dwa warunki :
    1. Musiałbyś wcześniej już grać w GTAV na starszej generacji konsol z podłączonym kontem pod neta i przejść co najmniej Tutorial (ten w zimie) - przy zlinkowaniu kont Rockstar ze starej gen i nowej wszystko śmiga
    2. Musisz ukończyć jakąś tam misję zanim uzyskasz do niego dostęp - niestety nie pamiętam nazwy.

8. Oski8882

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Ja ukończyłem GTA 5 na X360 i na XOne i nie mam na One

9. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A czy NA PEWNO przeszedłeś misję z tym samochodem?

DrumsSlayer lubi to.
  10. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    I tyle w temacie ;D A tak serio to mi o zadnej misji w tym pojezdzie osobiscie nie wiadomo. Ja jadac franklinem zobaczylem na mapie duza niebieska krope. Auto wystarczylo ukrasc i uciec oprychom. Taka filozofia :p

Ostatnia edycja: Kwiecień 8, 2015
  11. Oski8882

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Jaka misja?

12. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    W tym miejscu jest misja z tym samochodem:

Wsiadasz do niego, potem przyjeżdżają do Ciebie goście żeby Cię ubić. Albo ich rozwalasz, albo uciekasz i samochód jest Twój. Ja miałem tak, że po zaparkowaniu go w garażu samochód mi zniknął, ale na szczęście po przejściu tej misji, można w dowolnym momencie kupić ten samochód w sklepie internetowym "Warstock Cache & Carry" za 279,000$

Ciekawostka: Misja lekko nawiązuje do filmu Stevena Spielberga o tytule Duel. Sama misja nazywa się też "Duel" :)

Oski8882 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum