Rockstar Games pracuje nad tytułem "nowej generacji"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Dobre informacje dla osób wyczekujących tytułów AAA, sygnowanych przez Rockstar Games. Take-Two przyznało, że deweloperzy pracują w pocie czoła nad projektem "nowej generacji".

Informację ujawniono w trakcie ostatniego spotkania z inwestorami i przedstawienia wyników finansowych za 2013 rok fiskalny. Take-Two wspomniało, że Rockstar Games pracuje aktualnie w pocie czoła nad tytułem "nowej generacji", który pojawi się na rynku jeszcze w tym roku fiskalnym. Oznaczałoby to, że w tą tajemniczą produkcję zagramy najpóźniej 31 marca 2015 roku.

Trudno uwierzyć, by Rockstar Games zdołało stworzyć kompletnie nowy tytuł w tak krótkim czasie. Można więc stawiać na jakieś duże rozszerzenie do Grand Theft Auto V, albo rozbudowaną konwersję rzeczonego sandboksa na platformy next-genowe.

Zapewne wszystko wyjaśni się już niebawem, w trakcie targów E3 2014. Do tego czasu pozostają nam tylko spekulacje. Wyciągnijcie zatem kryształowe kule - niedługo przekonamy się kto ma dar widzenia przyszłości.​

 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja obstawiam Red Dead Redemption 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Było by genialnie :)

Po cichu też bym tak powiedział. Ale być może chcą coś nowego dać w klimacie Sandboxów?


Hm a GTA 5 na next geny będzie produktem next genowskim? :D Bo może to tez właśnie GTA V jest :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe :D zapowiada sie bardzo dobry rok
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja obstawiam Red Dead Redemption 2
Raczej nie ma na to szans. Stawiam że rockstar postąpi jak wcześniej i zmieni ostatni człon nazwy w trzeciej części.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja myślę ze drugą część Bully. :D

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Co by to nie było i tak gra będzie hitem :D

Targi E3 zapowiadają się naprawdę dobrze i już nie mogę się doczekać tych wszystkich konferencji i informacji odnośnie tego co nas czeka :D

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1
 

Do góry Bottom