1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar idzie na wojnę z hakerami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rockstar nie zamierza bezczynnie przyglądać się słabnącej monecie w swoim hrabstwie i szykuje obławę na sieciowych bandytów.

Surowej karze podlegać ma umyślne nabijanie sobie konta kolejnymi milionami zielonych. Co z tymi, którzy kupę forsy dostali od nad wyraz uprzejmego nieznajomego? Takie osoby mogą spać spokojnie. Rockstar nie zamierza rugać graczy nie biorących aktywnego udziału w procederze wyłudzania kasy z systemu gry, a jedyną reperkusją w tym wypadku będzie zabranie nierzadko hojnej "darowizny". Bądź co bądź, deweloper w najbliższym czasie dokładnie przyjrzy się liście transakcji przeprowadzanych w GTA Online i miejmy nadzieję doprowadzi winnych przed oblicze szeryfa. Skazani liczyć muszą się z wyzerowaniem zawartości wirtualnego portfela lub nawet skasowaniem postaci.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Sam dziś dostałem 63 000 000$ :D. Troche przeginaja, ale z drugiej strony nie trzeba boostować na wyścigach :p.

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hakerzy mnie nie lubią, grałem dziś godzinę i nic ;/ :D A próbowałem rozkręcić drugą postać to mnie wywala ciągle z gry, tragedia niech ogarną serwery bo to hańba.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najpierw to powinni się wziąć za łatanie dziur i poprawę tych błędów a nie plądrowanie w transakcjach. Popełnili gdzieś błąd a "hakerzy" wykorzystali to i teraz wielki problem.

6. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mając 27lvl zabiłam osobę na którą był kontrakt na 1kkk .
    Potem jakiś typek mi dał z 300k czy ileś tam, a wcześniej to taka bieda że ledwo na zmianę lakieru starczyło.

Chociaż od tego czasu gra zrobiła się nudna, mam obecnie 33lvl i jakoś nic fajnego nie mogę kupić, bo już prawie wszystko mam a czołg od 80lvla.

R* i walka z hakerami? Lepiej późno niż wcale, ostatnio była osoba nieśmiertelna z kontraktem na nią na 1kkk ale nie wiem czy to jakiś administrator czy ktoś, nie raz się spotkałam z takimi osobami.

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Żaden admin to właśnie ten przysłowiowy hacker/modder, który włączył sobie "god mode" :)

8. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Dzięki bogu, że nie będą banować konsol lub profilu.To nie jest winna graczy tylko R*, ponieważ jest za mało kasy za misję,napady,wyścigi itd.Mam nadzieję, że to naprawią, bo wtedy większość graczy nie będzie się bawiła w te glitche.

9. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Po tej fali banów i tak gra straci na popularności / grywalności. Pewnie znajdą się takie przypadki ze gracze dostaną bana tak naprawdę nie biorąc udzialu w tym calym procederze. Myślicie ze R* będzie przeglądał logi każdego gracza osobno? Przy takiej ilości graczy ciekawe ile by to trwało, a problem (spory problem) zapewne chcą rozwiązać jak najszybciej. Pewnie puszczą coś z automatu i niewinni gracze też się załapią (takie jest moje zdanie). Mi osobiście jak skasują postać to za grę serdecznie dziekuję.

10. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Właśnie było dobrze bo co ty byś chciał po 10 000 ? R* spieprzyło sprawę po tym jak ludzie glitchowali, można było przechodzić ten sam wyścig po 100 razy i za każdy było po 1000$ a teraz co kolejny to o polowe mniej i przy 3 razie dostaje się już tylko 250$ Każdy by chciał mieć po godzinie grania czołg, wielkie garaż i super giwerę a w trybie onlline nie o to chodzi. To tryb na dłużej niż na tydzień grania.

1 osoba to lubi.
  11. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    @UP

Przechodziłem ciężką misję(chyba z 3-4 razy) i dostałem tylko 2k zielonych i czy to jest w porządku ? Mogli by dać za misję więcej kasy, to problem byłby z głowy.Ale oni, to sprytnie przemyśleli i tego nie zmienią, bo dali mikrotransakcje.

12. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Tak na marginesie to zupełnie nie rozumiem po co w ten sposób psuć sobie zabawę. Przecież w grach nie chodzi o to by zobaczyć napisy końcowe (to można sobie obejrzeć na yt) tylko o godziny/dni/tygodnie dobrej zabawy. Powolne rozwijanie postaci, zdobywanie wyposażenia, broni, oszczędzanie kasy i wydawanie jej z bólem na kolejny ficzer. Jak dla mnie nic tak nie pasuje zabawy jak "god mode". Nie tylko w GTA V (to mnie znudziło po 2 godzinach - nie mój klimat) ale i w każdej innej grze.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

13. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja dziś otrzymałem 57,600,000 $. Wkurzyło mnie to bardzo, dlatego napisałem do supportu R*, żeby mi tą kasę zabrali jak najszybciej.

1 osoba to lubi.
  14. kacper0071

kacper0071 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cholerka dostanę bana .
    Tez byłem hackerem

15. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja jak dostałem 200milionów to myślałem że to już szczyt ale nie... Dzień później dostałem 1,5 miliarda o_O

16. Net5kY

Net5kY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powinno być crackerzy a nie hackerzy

Wczytywanie...

Poleć forum