1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar komentuje sprawę niedziałających serwerów GTA Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo wyczekiwane skoki na bank wreszcie pojawiły się w GTA Online. Fani rzucili się na nie niczym wygłodniały lew na swoją ofiarę. Efekt? Umierające co chwilę serwery gry. Sprawę postanowiło skomentować Rockstar.

Na stronie poświęconej wsparciu gry pojawiła się informacja o tym, że Rockstar wie o problemach związanych z GTA Online. Przyznano, że ekipa pracuje na bieżąco by te problemy rozwiązać, ale nie mogą ogłosić, że już teraz uporano się z całością.

Oczywiście mnóstwo ludzi narzeka na problemy z serwerami, ale poza czekaniem - nic nie mogą zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja na szczęście zdążyłem jeden napad zrobić :D Dziwię się, że R* nie przygotował wcześniej serwerów na takie wypadki. Przecież to było niemal pewne, że gracze będą pobierać ten dodatek jak pelikany.

4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Dokładnie, jak kolega wyżej pisze. Dlatego ja odpuszczam sobie GTA Online przynajmniej na najbliższy miesiąc :D
    Nie ma sensu się wkurzać i marnować czas. Życie jest na to zbyt krótkie :)

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    wczoraj były problemy dziś jak na razie jest ok .

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Wczoraj tylko udało mi się ukończyć jedno przygotowanie do skoku. Ponad godzinę próbowałem dołączyć do jakiegokolwiek napadu i disconnect. Aż w końcu w ogóle nie mogłem wejść do gry i pokazywała się informacja, że serwery padły :D.

Wczytywanie...

Poleć forum