Rockstar komentuje sprawę niedziałających serwerów GTA Online

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Długo wyczekiwane skoki na bank wreszcie pojawiły się w GTA Online. Fani rzucili się na nie niczym wygłodniały lew na swoją ofiarę. Efekt? Umierające co chwilę serwery gry. Sprawę postanowiło skomentować Rockstar.

Na stronie poświęconej wsparciu gry pojawiła się informacja o tym, że Rockstar wie o problemach związanych z GTA Online. Przyznano, że ekipa pracuje na bieżąco by te problemy rozwiązać, ale nie mogą ogłosić, że już teraz uporano się z całością.


Oczywiście mnóstwo ludzi narzeka na problemy z serwerami, ale poza czekaniem - nic nie mogą zrobić.


 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja na szczęście zdążyłem jeden napad zrobić :D Dziwię się, że R* nie przygotował wcześniej serwerów na takie wypadki. Przecież to było niemal pewne, że gracze będą pobierać ten dodatek jak pelikany.
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie, jak kolega wyżej pisze. Dlatego ja odpuszczam sobie GTA Online przynajmniej na najbliższy miesiąc :D
Nie ma sensu się wkurzać i marnować czas. Życie jest na to zbyt krótkie :)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja wiedziałem ze tak będzie
 

warone

Banned
Użytkownik
wczoraj były problemy dziś jak na razie jest ok .
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj tylko udało mi się ukończyć jedno przygotowanie do skoku. Ponad godzinę próbowałem dołączyć do jakiegokolwiek napadu i disconnect. Aż w końcu w ogóle nie mogłem wejść do gry i pokazywała się informacja, że serwery padły :D.
 

Do góry Bottom