1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar ma już pomysły na GTA VI, ale na razie skupia się na GTA Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez joka013, Październik 3, 2013.

1. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    Twórcy GTA V to obecnie jedni z najbardziej zapracowanych ludzi w branży. Rockstar dysponuje bowiem szeroką gamą pomysłów na następną część gangsterskiej serii, ale musi je odłożyć na przyszłość.

- Mamy tyle pomysłów na GTA, że starczyłoby ich na 45 lat - zapewnia Leslie Benzies z Rockstara. - Nie wiemy jeszcze czym będzie GTA VI, ale mamy wiele pomysłów. Obecnie skupiamy się jednak na GTA Online. Nie mieliśmy żadnego odpoczynku odkąd zakończyliśmy prace nad GTA V, od razu zajęliśmy się Online - zaznacza.

- Mamy też inne rzeczy do roboty - DLC, sami nie wiem jak to dokładnie opisać - które chcielibyśmy zrobić, musimy jednak wybrać te odpowiednie - dodaje. Już wcześniej przedstawiciele Rockstara zapewniali, że po premierze GTA Online będą nieustannie pracować, by naprawić błędy trybu sieciowego, których nie udało się uniknąć zawczasu.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na razie jeszcze w te wspaniałe Online nie zagrałem więc widzę praca wre w Rockstarze, skupiają się pewnie w 99% na płatnych DLC, tyle ;)

4. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam to samo co kolega wyżej, ponad 2 godziny próbowałem rozpocząć ten wyścig i cały czas tylko "oczekiwanie na pozostałych graczy".

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja ten wyścig jakos przeszlem bez udziałów innych graczy i nie bylo żadnego oczekiwania na innych graczy. Za pierwszym razem to tez tak miałem ale po kolejnej próbie to samo sie włączyło bez udziału innych graczy

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    To miałeś fart bo u mnie wisi od 18 wczoraj to samo restarty nie pomagaja

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

7. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie obraziłbym się jakby R* wrócił do Vice City ;]

1 osoba to lubi.
  8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    pełna zgoda- zero pseudogangsterskich klimatów. powrót do świata dorosłych ludzi. vice city! Push It To The Limit! ;)

9. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Dalej nic ! moze za 3 miesiace wkoncu pogram ^^

10. przeo_91

przeo_91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Też nie mam możliwości zagrać w GTA Online :( Też nie mogę zagrać w ten nieszczęsny wyścig. Co do GTA VI musi być w Vice City. Najlepiej znów w latach 80 <3 Vice City i Vice City Stories to moje ulubione części GTA.

11. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    JA wczoraj łączyłem się do GTA online z 3 razy choć przyznam że nie zawsze mi się udawało ale co do czego jak już się połączyłem to nie miałem żadnych problemów w czasie rozgrywki i czy z tym wyścigiem na początku

Wczytywanie...

Poleć forum