1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar ma plan na GTA Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

GTA Online przeżywa wzloty i upadki. Gracze rozrabiają rozdając pieniążki i niszcząc rynek Los Santos. Mimo wszystko przedstawiciele Rockstar chcą zapanować nad swoim tytułem i mają jeszcze kilka planów, dzięki którym ten sieciowy świat może się rozwinąć!
    W sprawie rozwoju GTA Online postanowił wypowiedzieć się Aaron Garbut, który rozmawiał z redaktorem EDGE:

Podczas rozmowy dyrektor artystyczny wspomniał, że najbardziej uwielbia pracę przy projektowaniu poziomów, gdy zespół może ustawiać wszystkie elementy w świecie, a następnie wymyślają misje. Ten element jest bardzo wymagający, ponieważ w tym miejscu podejmuje się ostatnie trudne decyzje – to jest ostatnie miejsce, gdzie można cokolwiek zmienić. Dodatkowo ten etap zajmuje dużo czasu. Samą wypowiedź Garbut puentuje zdaniem „Nie jestem do końca pewien, czy jest to najbardziej udany element produkcji, ale z pewnością najbardziej satysfakcjonujący.".

Myślę, że mogliśmy się tego spodziewać – Rockstar ma plan i teraz twórcy będą go systematycznie realizować... Gracie jeszcze w GTA Online?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja gram bo jest dobra zabawa przy tym, mogą porobić więcej misji i trudniejszych, jakieś napady na banki itp :D Gra jak dotąd mnie się nie znudziła

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Też gram sobie w GTA Online. Zabawa przednia, ale nie obraziłbym się, jakby dali te napady i ich planowanie :)

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może i rzeczywiście trochę te "ataki hakerów" (jeżeli to można nazwać atakami), psują całą rozgrywkę - no bo wiadomo, ktoś gra długo, zbiera ciężko kasę i wbija kolejne levele a taka druga osoba dostanie pełno kasy za darmochę i duży lvl i już będzie niby wielkim graczem.
    Jednak myślę, że Rockstar poradzi sobie z tą całą sytuacją i wszystko wróci do normy :)

Gram czasami u brata, jednak po prostu jakoś nie podchodzi mi tryb multi do gustu. Wolę pograć na singlu, nie nudzi mi się i zawsze chętnie wracam pograć :)

6. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Ja już nie gram, w multi pograłem kilka razy i jakoś nie trafił do mnie jest nudny. Ale to moje zdanie, każdy lubi to co lubi.

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogli by w końcu łaskawie zrobić tryb pauzy, często gra się wypiernicza bo zgubi znaczność z serwerem czy się internet zerwie na chwile, czy nie można by wstawić tu freez'a ? Łącze się po pary sek. naprawi i człowiek by grał dalej ale nie, robi się misję przez 20 minut i pod sam koniec nagle sru z sesji i postęp idzie w kosmos, przez takie wywalanie straciłem mnóstwo XP dlatego coraz mniej gram ostatnio.

Wczytywanie...

Poleć forum