1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar: Na gry single-player wciąż jest popyt

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Wrzesień 30, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Choć multiplayer wkracza śmiało nawet do Grand Theft Auto, Dan Houser jest przekonany, że na rynku nadal jest mnóstwo ludzi, których interesują przede wszystkim kampanie dla jednego gracza.

Produkcje przeznaczone dla jednego gracza nadal mają dużą grupę potencjalnych odbiorców - przekonuje Dan Houser. - Oczywiście dobrze wykonane tytuły multiplayerowe przyciągają spore grono ludzi, ale nic nie jest w stanie zainteresować tak dużej grupy jak gra single-player. Nie wszyscy, nawet w przypadku Call of Duty, grają w multiplayer - podkreśla.

- Ludzie, którzy kochają przygody w trybie dla jednego gracza, stanowią bardzo liczną publikę. To, co my robimy, to moim zdaniem właśnie przygodowe gry akcji. Gry z wyrazistymi jak nigdy mechanizmami i wyrazistym jak nigdy komponentem przygody. Nie są to RPG-i, ale różnica między przedstawicielami tego gatunku, a tym, co my robimy, coraz bardziej się zaciera. Przestrzeń między nimi w ostatnich latach wyraźnie zmalała - mówi Houser.

- Sądzę, że gorzej radzą sobie krótkie gry z trybem dla jednego użytkownika. Duże gry przygodowe są natomiast w stanie radzić sobie świetnie, o ile mają odpowiednią jakość. Tak samo tytuły skupiające się na multiplayerze mogą dać sobie radę, jeśli są to duże gry. Jedynie krótkie gry bez trybu wieloosobowego sobie nie radzą. Rynek staje się coraz trudniejszy. Cała reszta skierowała się po prostu w jedną stronę, ale bez odwracania się od tej drugiej - dodaje.

Via: Gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli SP będzie starczał na tyle godzin co w GTA V to dla mnie multi może nie istnieć. Co to za frajda grać przez 5-8 h w tytuł i później męczyć się po necie.

1 osoba to lubi.
  4. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Racja ja tez jestem za singlem multi jest ********* ale nie zawsze pasuje do gry

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie kiedys single to bylo cos z 50 godzin gry to standard :D stare medal of honor czy call of duty !! teraz lipa 7 godzin i koniec ;/

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ani MoH ani CoD nigdy nie miało 50h kampanii. Te gry kończyło się max 10h ;) Stare gothici też chyba tylko dla wymaksowania postaci i zwiedzenia całego świata trwać mogły 50h tak to spokojnie 20-25h.

Sam jestem za singlem, multi rzadko kiedy mnie interesuje. Wolę samemu w swoim tempie grać niż biegać po necie. Oczywiście są wyjątki od tego :)

1 osoba to lubi.
  7. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A czemu ma nie być popytu? Jeśli gracze widzą że gra jest dobra to kupią, ale jeśli ciągle jest serwowany co roku ten sam chłam i jeszcze beszczelnie wmawiane że to coś nowego to wtedy nie kupują, proste i logiczne (choć zdarzają się wyjątki zażartych fanboyów którzy co roku kupują ten sam crap i zarzekają się jaka to gra jest świetna i jaki to powiew świeżości został wprowadzony)

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hmm... Chyba wolę długą, epicką historię z barwnymi postaci, klimatem i tak dalej którą zapamiętam w singleplayerze niż grę wieloosobową. Co nie zmienia faktu że najlepiej jeśli gra ma w singleplayerze to co wymieniłem + grywalne multi ;)

9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Juz mam 50h przegrane i 95% dzisiaj zbieram listy i mam nadzieje ze 100 dzisiaj wpadnie

10. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja sobie nie wyobrażam gry bez fabuły a tylko z samym multi ale za to sam singiel mi wystarcza jeśli jest wystarczająco długi i ma ciekawą fabuł

11. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Przez te zasrane multi w GTA ,wykastrowali singla z wielu rzeczy

12. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    A dokładnie z czego jeśli można wiedzieć

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ameryki nie odkrył. Większość ludzi-tych starszych graczy, do których się zaliczam po prostu jest tak zaganiana, że nie ma czasu na jakieś granie w multi. Ledwo starczy czasu na single :(

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum