1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar naprawia GTA Online! Czy nie jest troszkę za późno?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pixel, Styczeń 13, 2014.

1. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Miliony, miliony, rozdaję miliony! – już niedługo nie usłyszycie takich wrzasków na serwerach GTA Online. Twórcy zapowiedzieli, że raz na zawsze pożegnali oszustów, którzy niszczyli ich pięknego i zadbane miasto.

Najnowsza aktualizacja – patch 1.09 – wprowadzi zmiany, które uniemożliwią wykorzystywanie błędu w grze, przez który mniej uczciwi gracze potrafili poszerzyć swój elektroniczny portfel o wiele milionów w zaledwie kilka chwil.

Sytuacja ta w zasadzie zepsuła rozgrywkę w GTA Online i sabotowała przyjemną rozgrywkę graczom, którzy po prostu chcieli rozkoszować się urokami Los Santos.

Podobno sytuacja ma zostać naprawiona, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że programiści z Rockstar wyeliminowali wszystkie błędy i w 100% naprawili swój produkt… Sprytny gracz zawsze znajdzie lukę w systemie.

Mimo wszystko mam wrażenie, że włodarze amerykańskiej firmy odrobinę się spóźnili – te zmiany powinny zostać wprowadzone tuż po wykryciu błędu. Wielu śmiałków, nawet po poprawieniu gry, może już nie powrócić do GTA Online.

Macie jeszcze ochotę na ten tytuł? A może już sobie darowaliście produkcję Rockstar?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gta Online to największy nie wypał jaki widziałem i na pewno nie mam zamiaru do tego kiedyś wracać.

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    A w moim przypadku nagły zastrzyk 56 000 000 $ korzystnie wpłynął na chęć do gry. Mogę korzystać z dobrodziejstw LS, bez konieczności powtarzania kilkadziesiąt razy tych samych misji. Z drugiej strony szkoda tych, którzy nie mieli tyle szczęścia i nie dostali nieoczekiwanej zapomogi :p.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    wypał, wypał zamiast narzekać to przejdź jeszcze raz singla

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja dostałem ponad 1000 000 000$ ale dobrze ze kiedy dostałem taki zastrzyk gotówki to i tak juz miałem dużo kasy i mogłem sobie na wiele pozwolić w grze wiec aż tak mi gry to nie popsuło. Ale mimo wszystko juz w to nie gram bo za wiele błędów i po prostu znudziło mi sie

Wysłane z telefonu L710

7. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Ale mowi on o Online, nie o singlu
    Ja też uważam ze multi jest skopane

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja również od multi oczekiwałem czegoś więcej.. a co do tego buga z kasą, to wg wielu osób grających po multi, ten bug był bardzo przydatny, można sobie było kupic wymarzone wozy mieszkania i inne *******y nie marnując czasu na bezsensowne nudne i oklepane misje..

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No wiadomo, że z jednej strony fajnie tak mieć pełno kasy, pokupować super samochody, mieszkanie itd. ale wtedy to już nie ma co robić i gra się szybciej znudzi..

Wczytywanie...

Poleć forum