1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar pilnie przygląda się problemom z transferem postaci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 18, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wygląda na to, że jest jakiś bład, który nie pozwala niektórym graczom przenieść swojego profilu Grand Theft Auto V z poprzedniej na nową generację. Rockstar oczywiście bada problem i ma już pewne podejrzenia co do jego natury.

Zdaje się, że błąd dotyka graczy, którzy nie grali w GTA Online od 2013 roku. Gdy podejmują próbę przeniesienia profilu do PS4 lub Xboxa One, dostają komunikat mówiący, że program nie może znaleźć danych Grand Theft Auto Online powiązanych z kontem Social Club.

Gracze próbowali rozwiązać ten problem wracając na moment do gry na poprzedniej generacji konsol, jednak to nie załatwia sprawy.

Wsparcie techniczne firmy tak komentuje błąd.

Deweloper przeprasza za zaistniałą sytuację i proponuje zalogowanie się na stronie wsparcie oraz jej subskrybowanie, aby otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące rozwiązania.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No ja akurat nie miałem na szczęście problemów z transferem. Wszystko działa jak należy.

4. TEDE85

TEDE85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    A ja właśnie mam ten problem i postać na 3 levelu:)

Wczytywanie...

Poleć forum