1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar raportuje co działa w GTA Online, a co dalej kuleje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez joka013, Październik 3, 2013.

1. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    I część z problemów, jak np. ograniczona liczba graczy na PS3, została już rozwiązana kilka godzin temu. Poza tym, do czasu naprawienia wszystkich usterek, mikrotransakcje w grze zostały wyłączone.

To, co jest napisane w kilku zdaniach powyżej to nie wszystko, co pracujący dzień i noc Rockstar miał do ogłoszenia. Listę komunikatów przetłumaczonych na język polski znajdziecie poniżej:

• [*=left]W przypadku posiadaczy PlayStation 3, wykryliśmy problem, gdzie serwery PSN ograniczały maksymalną liczbę graczy w sesji. Z tego powodu wielu graczy nie było w stanie połączyć się z GTA Online - usterka została naprawiona dzisiejszego ranka.

• [*=left]Na obu platformach pojawia się błąd uniemożliwiający ukończenie pierwszej misji wprowadzającej. Wielu graczy zdołało ją przejść po wielu próbach. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to tylko możliwe.

• [*=left]Dziś rano zarejestrowaliśmy utratę stabilności w zakresie usług GTA Online, co wpływa również na grę osób, które zdołały ukończyć misję wprowadzającą. W tej chwili próbujemy zidentyfikować usterkę i pracujemy nad tym, by ją rozwiązać możliwie najszybciej.

• [*=left]Do momentu, w którym GTA Online będzie działało jak należy, możliwość kupowania paczek z pieniędzmi zostaje zablokowana. Gracze wciąż mogą zarabiać pieniądze przez wykonywanie misji i inne czynności, które przynoszą profity.

Do osób, które przeszły tutoriala - macie jeszcze jakieś problemy, czy nie zostało Wam już nic więcej do roboty, jak śmianie się z tych, którzy wciąż męczą się z misją wprowadzającą i nie są w stanie pograć tak, jak Rockstar przykazał?

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    ja przeszedlem tutoriala po czym stwierdzilem ze zrobie sobie nowa postac bo ta mi sie nie podoba :D

zrobilem nowa postac ma sie odbyc pierwszy wyscig wchodzi mi postac w ten okrag i pisze tylko "oczekiwanie na innych graczy" i nic wiecej sie nie dzieje ;)

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja z tutorialem nie miałem problemu, prócz pierwszego wyścigu. Tzn. musiałem czekać 10 min, żeby mi wyścig odpalił. Jakoś potem zdołałem nabić 7 lvl, ale od wczorajszego wieczoru, gdy chcę wbić do GTA Online, to wyskakuje okienko o niedostępności chmur R*. - Odradzam wszystkim kliknięcia "Kontynuuj bez zapisywania".

5. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    ja to poczekam az wkoncu to zacznie NORMALNIE dzialac i wtedy zrobie sobie postac i zaczne grac :)

a narazie wezme sie za inny tytul a od jutra beta BF 4 :D

beta jest już do pobrania w dziale gry, w przyklejonym temacie ;) // JaZz

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zapomnieli o jednym:

Nie działa GTA Online.

7. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To nie wszystkie błędy jakie R* wymienił. Jeszcze to:

- "Rockstar Cloud Servers Unavailable" error message
    - "Failed to Host a GTA Online Session" error messages
    - Errors saying "Timed out when matchmaking for a compatible GTA Online Session to join"
    - Errors about jobs failing to start or load
    - Misc. network and server-related error messages, disconnections, or cloud server errors
    - Errors saying "Mission Failed" as soon as the mission begins during a session
    - Long matchmaking load screens, eventually timing out after 10-15 minutes
    - Offline (disc-based) and online content mixing on the Jobs list
    - Ending up in a free-roam session with no jobs/markers on the map while playing as a temporary character during a cloud outage

8. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Mi się jeszcze nie udało zagrać oprócz wstępu - raz na wyścig czekałem prawie godzinę i lipa - generalnie słabe akcja niestety.

9. wojteks102

wojteks102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    U mnie już ponad 30 min trwa "Uruchamianie sesji" (1 misji wyścigu) i nic się nie dzieje.

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    U mię wisiało ponad 2h więc narazie również odpuszczam online
    Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

11. yonekyo

yonekyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja powiem tak, zauwazylem ze tylko wieczorami sa problemy.

Zapraszam wszystkich grajacych w GTA o zapraszanie mnie do znajomych (szczegolnie tych z headsetami)

Moj nick: Janek Radomsko

Powiem wam, ze dobrze sie wkrecilem w to GTA :) dzisiaj kupuje sluchawy i bedziemy ciorac :D

12. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja nie wiem. Mam internet mobilny 3g (syf) a "da sie grac"

13. spoco

spoco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GD
    Ja wiem co nie działa w GTA Online, funkcja online :D

14. CiNoLs

CiNoLs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na górze róże, na dole fiołki, idę grać w gta offline :loyal:

15. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dzisiaj ostro przysiedziałem z tą grą i od 12:00 do teraz cały czas mi gra działała jak ta lala. Także postępy na pewno są ;)

16. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Mi tez przewaznie działa online ale powiedz czy tez masz ciezko abys zagrac z innymi zeby byl pełny serwer bo u mnie to ciezko z tym i mało osób dołącza do gry. No a jak jest dużo osób i widac ze ktoś jeszcze sie dołącza a nie dołączył sie do pelno gry to jesli host wtedy rozpocznie sesje gry to mnie wyrzuca. Tez tak masz?

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk

17. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    To ją walcze od 3dni dziś od 18 i nie idzie sie połączyć za ....!! Jak dla poracha jakich mało i jak dziś również nic z tego nie będzie moja konsola nie zobaczy więcej GTA

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

18. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wiesz ja to trzymam się z dala od serwerów z hamburgerami, gram tylko z ekipą. Ktoś stawia serwer i reszta do niego dołącza i przechodzimy sobie misje.

19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nic nie dziala, oczekuje na pozostalych graczy. Pierwszego dnia dalo sie pograc nawet dobic do 8-9 lvl teraz 2 razy wyzerowalo staty i kase i nawet nie idzie zaczac wyscigu z lamarem lipa to gta jak na razie.

20. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyluzujcie trochę z tym lamentem. Najłatwiej jest narzekać siedząc i pierdząc w stołek przed konsolą. Na pewno nie jest łatwo ogarnąć tak obszerną usługę jaką jest Gta Online, ludzie z R* tak czy siak wykonal kawał dobrej roboty, na 100% pracują tam kompetentni ludzie i próbują jakąś rozwiązać problemy z połączeniem. Jak się wbija połowa świata na serwery jednocześnie to nie wiem co to musiałoby być za łącze i sprzęt by to wytrzymał. Dajcie troche upustu i poczekajmy jeszcze trochę, aż się wszystko wyprostuje. Naprawa jakiejkolwiek usterki nie jest łatwym zadaniem, a szczególnie jeśli chodzi o tak obszerne media jak internet i ogrom ludzi próbujących nieustannie się logować.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby wyłączenie Online na czas prac, według mnie.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum