1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar rozdaje 400 msp. Ciąg dalszy...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boniek1, Lipiec 27, 2010.

1. boniek1

boniek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz Pomorski/Szczecin
    Witam.
    Gdzieś w maju była taka akcja rozpoczęta przez Rockstar, gdzie ileś tam pierwszych osób sciągnie trailer rdr to dostanie 400 msp lub temat do ściągnięcia. Ja tylko otrzymałem temat, a jak z reszta bo wiem ze kilkanaście osób to ściągnęło. I moje pytanie, czy ktoś otrzymał te punkty?

ps. mod może to przenieść to Aktualności, jesli jest taka potrzeba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja tak samo dostałem ten temat ale tak bardzo piękny to on nie jest

4. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Ale to było dawno temu!

5. boniek1

boniek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz Pomorski/Szczecin
    nic nie wniosłeś do tematu, tylko się podniecasz jak to dawno było. kod otrzymałem gdzieś z miesiąc temu i dziś mnie naszła taka myśl czy ktoś dostał te punkty.

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ja dostałem;))

7. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Ja także dostałem te punkty, ale po co zakładać taki temat ? I jaki "ciąg dalszy", przecież nie ma następnej promocji :/ ja dostałem dwa keye, jeden za bycie w pierwszych 5000 na 400 msp i jeden prawdopodobnie za bycie w 85000(nie jestem pewien, nie pamiętam), na theme który ściągnąłem i ani raz na dłuższy czas nie włączyłem :D. Miałem jescze problemy, ponieważ przysłany klucz na 400 msp nie był aktywny, tzn. live odpowiadał mi że podałem zły klucz, napisałem do rockstara, oni do m$ i na następny dzień mi go aktywowali :)

Wczytywanie...

Poleć forum