1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar San Diego pracuje nad grą z otwartym światem – czyżby kolejny Red Dead?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Styczeń 17, 2012.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takie wnioski można wyciągnąć patrząc na ofertę pracy, którą wystosowało studio. Poszukuje ono speca od sztucznej inteligencji, a w ogłoszeniu zdradza pewne szczegóły.

Oferta skierowana jest do programistów specjalizujących się w kodowaniu sztucznej inteligencji. Jak zaznacza deweloper, w grę wchodzi praca nad tytułem z otwartym światem, a przed pracownikiem staną takie wyzwania, jak np. przygotowanie kodu odpowiedzialnego za odnajdywanie drogi, umiejętności walki czy też podejmowania wyborów. W ofercie podkreślono platformy robocze - Xboksa 360 oraz PS3.

Brzmi trochę jak GTA, ale Rockstar San Diego dało światu inną sandboksową produkcję - Red Dead Redemption. Pozostałe tytuły w dorobku producenta to seria Midnight Club, Table Tennis, a także Smuggler's Run. Logika podpowiada, że Rockstar San Diego skupi się na kolejnej grze osadzonej na Dzikim Zachodzie, ale sprawa nie jest przesądzona. Jak będzie, przekonamy się za jakiś czas, gdy zespół z San Diego zdradzi swe plany.

Źródło: •• Rockstar San Diego pracuje nad grą z otwartym światem – czyĹźby kolejny Red Dead?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Bankowo następne Red Dead , pewnie wyjdzie w 2013 , czekamy...

4. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Albo Bully.

5. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z pewnością lepszym wyjściem było by zrobienie nowego bull'ego

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam nadzieję że red dead 2 :>

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak już to Red Dead 3, bo na PS2 i pierwszego Xboxa wyszło 'Red Dead Revolver', które zapoczątkowało serię.

Red Dead Redemption było genialne, i moim zdaniem lepsze od GTA IV. O WIELE ciekawsze misje, większy i bardziej zróżnicowany świat i przede wszystkim - KLIMAT. Nie można zapominac też o genialnej muzyce.

Mam ogromną nadzieję, że R* pracuje już nad kolejną części 'Red Dead', moje oczekiwania są ogromne :)

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A jak dla mnie RDR było słabe, jestem chyba jedyną osobą, która 'nie jara' się grami od panów z R*.
    O wiele bardziej cieszyłbym się, gdyby to był nowy Midnight Club.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mimo że tematykę dzikiego zachodu omijam z daleka, to jednak Red Dead Redemption mnie bardzo wciągnął. Szczególny plus za ścieżkę dźwiękową, grafikę i zróżnicowanie misji głównych i pobocznych, które nie nudziły się przez cały czas trwania singleplayera. Multiplayer już mi się nie spodobał, ale to pewnie kwestia gustu. Bardzo chętnie zagrałbym w kolejną część o ile będzie trzymać poziom 'jedynki'.

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    wszyscy się tak podniecacie Redem a taka prawda że po miesięciu gra wam się znudziła chociaż jest lepsza od gta IV a jednak w gta IV grają dłużej na multi.
    Mogli by rozbudować multi jest nudne nawet nie można razem na koniu pojeździć albo wiązać się lassem na multi :(

11. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mogliby zrobić następną część midnight club. Ostatnio żadna gra oparta na tuningowaniu wozów , nocnych wyścigach , nie wyszła. Coś w stylu filmu szybcy i wściekli brakuje mi takiej gry . Ostatni Nfs nie oddaje takiego klimatu. Mogła by wyjść nowa gra na temat tego co wyzej napisałem. Może ktoś przeczyta mój post wpadnie na pomysł żeby zrobić taką gierkę . A nie na wyznaczonych trasach się ścigać .

12. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Multi nudne ? Good joke :D

13. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli Ty odłożyłeś Red Dead Redemption po miesiącu to chyba jest coś z Tobą nie tak kolego, bo świat, który jest tam wręcz genialnie przedstawiony tylko prosi się o zajrzenie w jego każdy zakamarek, a miesiąc to wg. mnie i prawdopodobnie wielu innych użytkowników tutaj, którzy spotkali się z tą produkcją za mało.

Wczytywanie...

Poleć forum