Rockstar szykuje się na next-geny

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Nawet jeżeli nowa generacja konsol na dobre miałaby zadomowić się dopiero w 2013-2014 roku, to już czas najwyższy, by zacząć szykować tytuły na nowy hardware. Rockstar nie śpi i już rozgląda się za nowymi pracownikami, którzy potrafią sprostać wygórowanym wymaganiom.

Umieszczone jeszcze w zeszłym roku ogłoszenie z ofertą pracy w sposób bezpośredni odnosi się do sukcesorów obecnych na rynku maszynek:

"Czekamy na zgłoszenia najbardziej utalentowanych artystów środowisk w branży. Będziecie projektowali, budowali i wyścielali teksturami światy, jeżeli tylko macie odpowiednią wiedzę techniczną, by zaoferować świetnie wyglądające rezultaty i umiejętności, które pozwolą wycisnąć jak najwięcej z next-genowych konsol."

Oczywistym jest to, że taki hegemon jak Rockstar może przebierać wśród kandydatów i stawiać niebotyczne warunki w trakcie rekrutacji. Najciekawsze jest to, czy prace skupią się na sequelu jakiejś znanej marki (RDR 2, Bully 2, Manhunt 3?), czy Gwiazda Roka uderzy z całkowicie nowym IP?

Źródło: Rockstar szykuje się na next-geny | PPE.PL - Portal PSX Extreme

Mam nadzieję że w GTA V zagramy jeszcze na tej generacji...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rockstar to GTA, nic wiecej mnie nie obchodzi :) a najlepsze jest to ze ich najgorsze gry zbierają noty conajmniej 8/10 :D najlepsze studio świata.
 

dziarkos14

Banned
No tak, tylko że plotki o nowej konsoli Sony zostały rozwiane. A więc jeżeli Rockstar robiło by takie gry jak np. RDR 2 na następce 360 to Sony dostało by nieźle po tyłku. Chyba że by robili to na ps3, co w sumie było by to niesprawiedliwe :( Mam nadzieję, że Rockstar zaskoczy nas wszystkich ;)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To że sony mówi że robi A nie znaczy że nie robi B, Sony na 100% coś wyda może zmieni nazwę ale next-gen będzie, co do poszukiwania to bardzo dobrze że szukają przynajmniej producenci gier nie są idiotami jak MS i Sony.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
ich podejście najbardziej się podoba ze wszystkich wydawców, cicho i dobrze robią gry. Nie wydają kolejnych części co 1 rok, jak skończą to wydają nawet po 2-4 latach. Lubie też, że nikt nic nie wie o nowym projekcie, żadnych wycieków itd. (R* chyba trzyma pracowników na smyczy żeby nikt się nie wygadał ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
sequelu jakiejś znanej marki (RDR 2, Bully 2, Manhunt 3?), czy Gwiazda Roka uderzy z całkowicie nowym IP?
Jak już to RDR3 bo Redemption było sequelem.
 

dotykam sie

Użytkownik
Użytkownik
Jak już to RDR3 bo Redemption było sequelem.
Było sequelem z całkowicie nowym tytułem. Swoją drogą wydaje mi się, że RDR znakomicie wyczerpało temat dzikiego zachodu. Jakoś nie planuję wracać w te tereny chyba, że przyszykują jakąś rewolucję w co wątpię.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Było sequelem z całkowicie nowym tytułem. Swoją drogą wydaje mi się, że RDR znakomicie wyczerpało temat dzikiego zachodu. Jakoś nie planuję wracać w te tereny chyba, że przyszykują jakąś rewolucję w co wątpię.
pomysłów nigdy nie brakuje i powrót na dziki zachód jest zawsze możliwy.
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmm postępowania Rockstar ostatnio mi sie podobają co raz to bardziej.
Najpierw gry po polsku,a teraz nie zatrzymują sie w czasie...ba!!
Zaczynają myśleć z wyprzedzeniem :)

ale w koncu to nie byle jaka marka,a na next genach jeszcze nas nie raz wbija w fotele :D
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Prawda zapewne i tak leży po środku. Mógłbym się założyć że next geny będą już niebawem ale kto o zdrowych zmysłach by to przyznał publicznie skoro obecny produkt (zarówno X, PS3... jak i PS2!) sprzedają się świetnie? To było by najgłupsze posunięcie PRowskie jakie jest tylko możliwe. A skoro coraz więcej firm zajmujących się produkcją gier potwierdza gotowość tworzenia produktów na next geny to też coś musi być na rzeczy. To jest gra w stylu wiem, widziałem ale nie powiem. Ba. Wręcz zaprzeczę tak na wszelki wypadek.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Prawda zapewne i tak leży po środku. Mógłbym się założyć że next geny będą już niebawem ale kto o zdrowych zmysłach by to przyznał publicznie skoro obecny produkt (zarówno X, PS3... jak i PS2!) sprzedają się świetnie? To było by najgłupsze posunięcie PRowskie jakie jest tylko możliwe. A skoro coraz więcej firm zajmujących się produkcją gier potwierdza gotowość tworzenia produktów na next geny to też coś musi być na rzeczy. To jest gra w stylu wiem, widziałem ale nie powiem. Ba. Wręcz zaprzeczę tak na wszelki wypadek.
Tak next-geny są już tuż tuż, tylko tak jak piszesz żadna firma tego nie przyzna bo ludzie zwyczajnie przestali by kupować konsole,oni to powiedzą max 6 miesięcy przed premierą.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że w GTA V zagramy jeszcze na tej generacji...
A ja z kolei mam nadzieję, że w kolejną część GTA zagramy już na nowym xboxie ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Było sequelem z całkowicie nowym tytułem.
Wcale nie caąłkowicie nowym tytułem. Jeśli nie widzisz analogii to pewnie mylisz RDR z jakimś innym tytułem.
 

Ali STORM

Świeżak
Świeżak
Niema czegoś takiego jak Red Dead Redemption 2 i nie bedzie, Red Dead Redemption jest kolejną częścią Red Dead Revolver więc nie będzie zabawy w żadne 2jki i 3jki..
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak next-geny są już tuż tuż, tylko tak jak piszesz żadna firma tego nie przyzna bo ludzie zwyczajnie przestali by kupować konsole,oni to powiedzą max 6 miesięcy przed premierą.
Boże jaki naiwny jesteś. Uważasz, że Sony bądź Microsoft wypuszczą w tym bądź przyszłym roku nowe maszynki? Sprzedaż konsol wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Jeżeli sprzedaż spadnie (najpewniej produkt M$ zostanie odesłany pierwszy do lamusa), to w tedy możemy się spodziewać next- genów. Wielu wydawców narzeka na ograniczenia obecnych konsol, porównaj sobie byle jaki komputer za 2000 zł na Allegro z XBOXEM 360 czy PS 3. Kto dostaje po *****? (Domyśl się) Konsole obecnej generacji, to powoli technologiczny przeżytek. Oni są tak bardzo na kasę nastawieni, że nie wypuszczą nowych konsol puki te będą się sprzedawać. Basta . . .
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Jedno jest pewne, póki R* tworzy gry to gracze nie mogą narzekać na nudę. Praktycznie każda ich produkcja to geniusz. Nie zdziwi mnie kolejna część Red Dead Redemption, bo to nie odgrzewany kotlet a zarobić na tym tytule mogą jeszcze więcej niż na poprzednim RDR. Z ich pomysłami, techniką i całokształtem to na pewno na obecne generacje jeszcze troche pogramy w ich 'cudeńka' :)
 

Do góry Bottom