1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar ujawnia pierwsze informacje o Grand Theft Auto V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez SIEDZE, Listopad 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Firma Rockstar zapowiedziała oficjalnie Grand Theft Auto V i potwierdziła, że gra znajduje się w produkcji. Piątą odsłonę serii tworzy studio Rockstar North, odpowiedzialne za opracowanie marki. Producent potwierdził przypuszczenia dotyczące miejsca akcji oraz ujawnił ogólne informacje o tytule, który wczoraj został pokazany w pierwszym zwiastunie.

Na stronie dewelopera czytamy, że prace nad Grand Theft Auto V idą pełną parą. W grze wybierzemy się do Los Santos oraz okolic: nie zabraknie krajobrazów górzystych, wiejskich i plażowych. Rockstar tworzy największą i najambitniejszą produkcję w swojej historii. Sam Houser, założyciel firmy, stwierdził nawet, że GTA V będzie radykalnie nowym spojrzeniem na serię.

Obietnica Housera jest odważna, chociaż tematyka i zawartość gry, nakreślona na stronie producenta, wydaje się typowa. Siłą nowego GTA będą: otwarty świat, ciekawa narracja, rozgrywka oparta na misjach oraz tryb multiplayer online. Produkcja ma opowiadać historię o pogoni za banknotem, umiejscowioną we współczesnej Kalifornii Południowej.

Jest na co czekać, bo Rockstar zawsze serwuje gry najwyższej jakości. Niestety, firma na razie nie ujawnia wielu ważnych szczegółów. Nie wiemy więc, kiedy produkcja się pojawi, ani na jakich platformach zostanie wydana. W ramach rekompensaty można sprawdzić kilka tapet i innych grafik z Grand Theft Auto V, które udostępniono na stronie producenta.

Rockstar ujawnia pierwsze informacje o Grand Theft Auto V | Wiadomość 2011-11-03 14:27:14 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Rok trzeba czekać:) tak było np. z gta IV trailer rok przed :)

4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ja tylko jestem ciekawy na ilu DVD będzie to GTA i jakie wymysla zabezpieczenia dla tych co odpalaja gry z napedu ;]

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Radykalne, nowe spojrzenie widać już po trailerze. W pierwszych chwilach myślałem, że to nowe SIMSY a nie GTA :D.

6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niesamowicie duzo tych informacji ujawnili...

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    na żadną grę tak nie czekam jak na tą :) Los Santos, California, hell yeah :D

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chyba premiera będzie standardowo pod koniec maja , Max Payne chyba w marcu wychodzi , tak?
    Brak daty premiery i platform docelowych może świadczyć o rozmowach nt. czasowej wyłączności.....oby nie.

9. Spyker

Spyker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W IV brakowało mi właśnie małych miast, wsi, lasów, czyli tego co miało San Andreas :D.

10. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hehehe.. Moj brat tez pierwsze co to ze w stylu Simas :)
    Moze zabieg specjalny mowiacy o rozbudowanej opcjach gry rodem z sims :)

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Kurde, myślałem że chociaż zdementują wszelkie plotki nt. głównego bohatera... No, ale lepszy rydz niż nic. Z R* jest zawsze tak, że trzeba być cierpliwym ;D

12. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    A jak myślicie ? Co z tą datą na chodniku ? '2405' ? Myślicie że to może być data premiery ? ; ))

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zapewne tak ;) Wiedźmin 2 też wyskoczył jak Filip z konopii, a tu w maju była premiera :)

14. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    będzie nie wielka różnica graficzna od RDR.

15. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po informacji od Rockstar o tym, że akcja będzie się rozgrywać w Los Santos i pobliskich terenach, byłem leciutko zniesmaczony, liczyłem na cały stan SA. Lecz gdy przeczytałem, że to będzie największa i najbardziej ambitna gra, to mi już nie przeszkadza. Już sobie wyobrażam wielkie LS z mnóstwem smaczków, szczegółów, Mount Chilliad w oddali..mmmm, samoloty i w końcu jakieś tereny pozamiejskie. I tak zresztą mógłbym zamówić preordera na tą serię gdybym znał tylko nazwę tytułu - w końcu to ROCKSTAR GAMES :D Teraz jestem w 99% zadowolony i z zapałem czekam na dalsze informacje, m.in, platformy, datę premiery głównego bohatera itp. Pozdrawiam!

PS. Chociaż w sumie Rockstar nie napisał przed podaniem miejsca akcji "only". Pozostaje mała nadzieja na całe SA. W końcu na trailerze widać parę momentów, które lekko to sugerują, np dosyć duży most w momencie w którym koleś płynie motorówką. Może następne trailery pokażą inne miasta, choć jest to mało prawdopodobne. Jedno jest pewne - nie ważne gdzie będzie akcja tej gry - ta gra będzie EPICKA :D

16. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Pamiętam jak byłem zachwycony tą otwartością w San Andreas, pamiętam że w pierwszy dzień grałem o 7 rano do ok 3 w nocy, a potem znowu rano pobudka i gra, w szkole na każdej przerwie się gadało o San Andreas, teraz kilka lat po tym znowu będę mógł to poczuć, w jeszcze lepszej jakości, już widzę te śmiganie po bezdrożach godzinami

I nie obraziłbym się jeśli zrobiliby DLC właśnie w postaci Las Venturas, i San Fierro, zamiast nowych misji, nowe lokacje i auta.

17. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Jednym słowem : Zajebioza ! :D
    Gierka będzie mega :D

18. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To popatrz sobie na to ile kupuje ludzi gier na xboxa a ile na ps3 mimo, że xbox jest do końca złamany gry na niego sprzedają się lepiej.

19. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    San Fierro itp. nie potrzebne, ja już bym w sumie mógł złożyć pre-orderka, gdybym miał jakieś większe fundusze. GTA zawsze można brać w ciemno, nigdy się nie zawiodę; )

20. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na 80 % nie będzie tylko Los Santos, dlaczego :

po 1 - Rejestracja radiowozu jest z napisem San Andreas czyli cały stan
    po 2 - Te wiatraki na trailerze są w pobliżu San Fierro

21. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też mi się wydaje, że będzie samo Los Santos. Podobno mają być samoloty więc ma być większy teren.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum