1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockstar wciąż rozwija GTA Online. Twórcy prezentują „Polowanie na czołg”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 26, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Deweloperzy Grand Theft Auto V nie zwalniają i nadal rozwijają sieciową zabawę. Firma właśnie opublikowała nowy tryb, który spodoba się wszystkim czołgistom. Nowe rozszerzenie jest dostępne od dzisiaj!

Rockstar ma pomysł na GTA Online. Studio systematycznie przygotowuje nowe warianty zabawy, które pozwalają zainteresowanym uczestniczyć w ciekawych trybach. Od dzisiaj zawodnicy mogą sprawdzać Rhino Hunt, czyli wariant dla urodzonych czołgistów.

Twórcy postanowili wrzucić jednego z graczy do czołgu (Rhino Tank) i śmiałek musi zmierzyć się z zespołem znajdującym się na buggy. Drużyna ma za zadanie zniszczyć metalowego kolosa za pomocą bomb, ale oczywiście wielki pojazd charakteryzuje się sporą wytrzymałością i wielką siłą ognia.

Jest to na pewno ciekawa alternatywa, która pokazuje, że autorzy wciąż mają pomysł na swoją produkcję. Dodatek jest już dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Gracie jeszcze w GTA Online?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja bym pograł ale granie solo szybko się nudzi ^^ a znajomi juz odpuścili sobie granie.
    Gra online jest strasznie monotonna ciągle tylko lobby i misja.
    Żeby te misję jeszcze wymagające były

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    No i przez ten badziew sieciowy mozemy sie pożegnać z prawdziwym DLC, czyli fabularnym dodatku

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szczerze? Rozczarowująca jest ta gra biorąc pod uwagę jej potencjał. Przez chwilę myślałem o kupnie wersji na x1 ale przeszło mi.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja się już raczej nie doczekam nowych misji kontaktów, przestałem grać w GTAO.

Wczytywanie...

Poleć forum