1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rodzice zabrali 11-latkowi konsolę - ten wezwał na pomoc policję

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pamiętam z dzieciństwa, że najbardziej srogą karą za złe zachowanie było zabieranie przez rodziców kabla zasilającego od ZX Spectrum, albo Amigi 600. Dzisiaj ten sam problem ma kolejne pokolenie graczy. Kłopot pojawia się tylko w przypadku "niestandardowych" prób jego rozwiązania.

W Zabrzu doszło do niecodziennego wezwania policjantów do rzekomej domowej awantury. Funkcjonariusze pędzili na miejsce po telefonie od 11-latka. Na miejscu, we wskazanym domu, zastali nie bijatykę i rozkrzyczanych rodziców, a sielankowy obrazek. Rodzice byli zaskoczeni wizytą stróżów prawa. Jak donosi TVN 24 Katowice po chwili rozmowy okazało się, że syn wezwał policjantów, bo... jego opiekunowie zabrali mu tego dnia PlayStation.

Rodzice tłumaczyli, że ich pociecha jest uzależniona od grania i muszą ukrywać konsolę, by zmusić ją do nauki. Marek Wypych, rzecznik zabrzańskiej policji, powiedział, że nie doszło do użycia przemocy, a rzekoma awantura dotyczyła schowania konsoli.

Policjanci poradzili rodzicom, by skierować syna uzależnionego od gier do Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień. Ciekawe czy ktoś w rzeczonym ośrodku potraktowałby jego sprawę poważnie?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Szkoda mi tych rodziców żeby własną matkę sprzedać na psy, pokolenie konfitur nam wyrasta. Podać nick gówniarza i ostrzegać ze to sprzedawczyk.
    Rodzice powinni wystawić tą konsolę na sprzedaż i wziąć się za wychowanie małolata. Pewnie poniosą koszty za wybryk "małej konfitury" i zapłacą za interwencję.
    Młodemu pyknąć "shutdown" do ukończenia 18 roku życia na wszystkie urządzenia łącznie z telefonem.
    Wiem wiem radykalne podejście, jednak sądzę że to mogło by gówniarza wiele nauczyć oraz uporządkować jego charakter.

1 osoba to lubi.
  4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Ah te młode pokolenie, hehe :)
    Racja szefol, wsadzić mordę w chomąto i orać gówniarzem pole :]

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Aż mi się przypomniały moje kary z dzieciństwa na PS2. :p Ten dzieciak rzeczywiście musi być konkretnie uzależniony.

6. >Pollux<

>Pollux< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hehhe do nauki kto bedzie robil na moja emeryture !! juz sie boje ;D

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Rozpieszczona gównażeria wyrasta coraz gęściej, rodzice i nauczyciele nie mają już praktycznie praw do kar więc szczyle to wykorzystują z premedytacją.
    Raz na ulicy spotkałem się z sytuacją jak gówniarz w pyskówce odpowiedział starszemu "tylko mnie uderz to Cię u***ię..." Gościu mu zwrócił uwagę żeby tak głośno nie przeklinał, zrobiła się z tego awantura i szczyl zaczął go hardkorowo cisnąć...
    Kilka ciosów łbem o kaloryfer i byłby święty spokój...

Bugal lubi to.
  9. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Bezstresowe wychowanie. Ostatnio obserwuję mamuśki z dzieciakami w różnych sytuacjach i to jak dzieciarnia się zachowuje to po prostu masakra. Brakuje tylko, żeby przy ludziach nasrali rodzicom na głowę - pewnie rodzice i tak powiedzą: "ale się pięknie zesrałeś syneczku/córeczko" :)

10. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Bezstresowe wychowanie nie polega na rob sobie dzieciaku, co chcesz. Bicie takze nie jest elementem wychowawczym, bo oprocz traumy i przeniesienia tego na swoje dziecko nic nie wyniesie z domu.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pierdu pierdu. Konkretny klaps w dope jeszcze nikomu nie zaszkodził. Jakoś też nieraz oberwało mi się w zad za szczylowych lat i jakoś nic złego w tym nie widzę :D.
    Wiadomo bicie, a bicie jest różnicą. Ale jak mówię klaps nikomu nie zaszkodził.

A takie róbta co chceta co jest teraz to brak słów.
    Dzieci rządzą rodzicami :D

Przykład z newsa śmieszny, a zarazem genialny. Że taki knypek wpadł na pomysł zadzwonienia na policję - pewnie ziomale z FB podpowiedzieli mu co zrobić. Użył swojego Samsunga Galaxy S4-S5 i zadzwonił:D

Wczytywanie...

Poleć forum