1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router, a internet orange!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rysiequ, Grudzień 7, 2010.

1. rysiequ

rysiequ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Planuję zakup xbox'a jednak chciałbym mieć dostęp do live'a, a dręczy mnie parę pytań.
    Mam internet orange freedom, a mój modem (ZTE ZXDSL 852) nie ma wejścia na RJ45 które mają routery. Potrzebowałbym jakiejś przejściówki, czy gdybym podłączył to według tego planu działałby net bez problemu?
    Te czarne kwadraty to przejściówki RJ11 - RJ45 PRZEJŚCIÓWKA ŁĄCZNIK RJ-45 --> RJ-11 (1349420167) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy jest jakiś prostszy sposób na podłączenie?
    Zastanawiam się nad routerem TP-LINK WR340G ! TP-LINK WR340G ROUTER WiFi do sieci TV KABLOWYCH (1344624187) - Aukcje internetowe Allegro
    a TP-LINK TD-W8901G !X ROUTER TP-LINK TD-W8901G WIFI NEOSTRADA livebox (1344624876) - Aukcje internetowe Allegro
    Podobno TP-LINK TD-W8901G można użyć zamiast modemu. Jak to wtedy podłączyć?
    Z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ukesu

Ukesu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Po pierwsze router powinien być za modemem a nie przed.

4. shq

shq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Witam.

To co tu przedstawiłeś nie ma szans zadziałać. Ten TP-LINK WR340G w twoim przypadku też nie zda egzaminu. Najprościej kup tego TD8901G wtedy pozbędziesz się oryginalnego modemu i tego badziewnego oprogramowania orange. Sesję PPPoE, wtedy zapinasz na routerze.

5. rysiequ

rysiequ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź ;) Zobaczyłem, że w moim PC'cie mam wejście RJ11, czyli to wszystko powinno wyglądać tak?:
    I jeszcze jedno - w domu mam stare gniazdko, takie bez bolca. Czy jeżeli podłączę do niego przedłużacz z bolcem, to nie powinno być ryzyka jakiegoś zwarcia, czy czegoś takiego (co może wystąpić bez bolca)?

6. creator

creator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk/Lębork
    nie zle zrobiles... w pc jest rj45

wiec tak:

INTERNET(gniazdko tel)->rj11->router/modem (ten twoj tg8901g) -> 1.kabel rj45 do kompa 2.kabel rj45 do xboxa ... ew. jak to router/modem ma wifi to przez wifi mozna ... jezeli masz oczywiscie wifi w pc/xboxie

7. rysiequ

rysiequ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co? Nie będzie działał wtedy net? Nie mogę znaleźć tego RJ45...

Wczytywanie...

Poleć forum