1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router a xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez onn125, Sierpień 18, 2012.

1. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Mam pewien problem, resetowałem router Linksys WRT 120n.Fifa 12 strasznie laguje przez internet,udało mi się wyłączyć firewall na routerze, trochę się polepszyło ale to dalej nie to samo.Prędkość mojego internetu to download jakieś 7 mb i upload 1 mb.Myślę że trzeba użyć przekierowania portów ale nie wiem jakie to mają być porty, w jakiej zakładce i jakich protokołów użyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)

Temat do zamkniecia.Ściągnąłem aktualizację routera,zainstalowałem i śmiga nieźle, nie trzeba przekierowywać portów nawet.

Wczytywanie...

Poleć forum