1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router czy kabel ethernet?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian7154, Czerwiec 30, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Od routera do mojej slimki jest + - 15m.
    Żadnym sposobem nie mogę zwiększyć zasięgu routera na tyle, żeby szło komfortowo grać. Zawsze albo haczy albo rozłącza w połowie rozgrywki.
    Na żadnym forum nikt nie był w stanie mi pomóc więc tą sprawę pomińmy.

Pomyślałem o kupnie Etherneta tak gdzieś na 20 metrów długości. Wtedy do routera bym go podłączył, a drugą końcówkę do xboxa. Po prostu za każdym razem jakbym włączał konsolę i chciał pograć po sieci musiałbym z pokoju przez korytarz iść z kablem. Troszkę niewygodne, ale chyba nie aż tak straszne. Po wszystkim chowam kabel do szafy i gra gitara.

Gdybym w przyszłości miał większy TV u siebie to 0 problemu. W takim wypadku ok 3 metry od routera do konsoli czyli zasięg 100% i hulanka po live aż miło.

Co byście mi doradzili?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Poprowadź tak kabel aby nie trzeba bylo go zwijac np przymocować go klejem na goraca, co do routera jaki masz router, co juz probowales aby poprawic wifi ?

4. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz rozwinąć o co chodzi z tą możliwością bez zwijania kabla?

Router TP-LINK WR-340G. Jeszcze nie założyłem puszki, ale mam przygotowaną do zwiększania zasięgu. Ostatnio się coś pochrzaniło i nie łapie sygnału na zabezpieczeniu WEP. Nie wiem co jest, musiałbym zresetować ustawienia.

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym poczekał z kablem i powalczył z wi fi. Masz slima więc masz kartę wi fi w "n" a router masz w "g" więc nie wykorzystujesz możliwości karty konsoli. Dobrze by było jakbyś mógł na próbę wziąść router w techonologii "n" i sprawdzić mają przeważnie dwie anteny i mocniejszy sygnał. Kabel zawsze zdążysz rozwinąć a pozatym ile wytrzymasz rozwijanie i zwijanie kabla...

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    kupic lepszy router...
    Lub kabelek czeka.

Wczytywanie...

Poleć forum