1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router do konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Ostrovia1909, Styczeń 1, 2017.

1. Ostrovia1909

Ostrovia1909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich, mam pytanie otóż sprawdzając prędkość internetu z poziomu konsoli za każdym razem różne prędkości, internet posiadam 70 mb a konsola pokazuje prędkość 30,40, 50 mb po prostu niestabilnie. Posiadam Router tp link WR841N, konsole mam podpiętą kablem do routera też dlatego dziwią mnie te skoki prędkości. W domu również kilka laptopów, telefonów no i czy jest możliwe, że router "nie wyrabia" i jest po prostu za słaby (j/w pisalem, troche sprzetu do sieci jest podpięte) a może karta sieciowa ko której podpięty router, bo to zwykła integra. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co chodzi :) Jak będą potrzebne szczegółowe informacje, pisać. Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Styczeń 1, 2017
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3319
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Olej to... serwery tak działają i tyle.

4. pluto26

pluto26 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    314
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    U siebie też jeszcze nie widziałem stabilnej prędkości na konsoli plus minus jest 30mb :)

Wczytywanie...

Poleć forum