1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router - konfiguracja

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maciek360, Czerwiec 21, 2010.

1. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Witam,
    mam router D-Link DI-524 i za cholerę nie mogę go skonfigurować. Z płyty nie idzie, wywala jakieś błędy. Przez przeglądarkę też nie, chociaż na pewno wpisuję poprawne dane.
    Typ połączenia to PPPoE czy jakoś tak, login i hasło i nic więcej, IP itp. automatycznie. I to wpisałem po zalogowaniu się do routera przez firefoxa i wybraniu odpowiedniego typu połączenia.
    Nie mogę go skonfigurować tak, żeby internet zadziałał na kompie. Do etapu podłączenia drugiej wtyczki, od konsoli, jeszcze nie doszedłem. :p
    Z tym routerem jest coś nie tak, czy ja coś źle robię?

2. Lotnik421 Xbox One

3. irasek

irasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Glogow
    WItam.

Ja też zbytnio się nie znałem na konfiguracji sieci na tym routerze dlatego poszedłem do swojego usługodawcy i zrobili to za mnie. Kosztowało chwile czasu około 15 min. Moze u ciebie taka usługa cos kosztować jesli masz tepse lub dialoga i weź sobie kartke z oginem i hasłem i umowe bo wydaje mi się że będą potrzebne.

4. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Nie działa. Przy łączeniu z internetem zawiesza się na Łączenie przez miniport WAN i po chwili wywala jakiś błąd ..
    A płyty dalej nie zainstalowałem, bo przy zapisywaniu ustawień do routera wywala błąd i każe mi sprawdzać połączenie z komputerem, chociaż na pewno jest dobrze podłączone ..
    Zaraz napiszę do mojego usługodawcy, czy jest możliwość, żeby mi to skonfigurował. :)

Wczytywanie...

Poleć forum