1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router - mobilny internet sens?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Void, Styczeń 15, 2010.

1. Void

Void Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Rawska - Łódź
    Witam pisze już o swoim problemie któryś raz...

Posiadam Mobilny intrnet Orange i modem ADU635WA podłączony przez port USB do laptopa nie moge się połączyć z Xboxem ponieważ jak się dowiedziałem nie udostępniłem połączenia lokalnego konsoli. Czy jakoś tak, problem polega na tym że z internetem łącze się przez menadżer dostarczony przez orange w "połączeniach sieciowych" nie mam żadnego połączenia dla tego mojego inernetu Orange czyli nie jestem w stanie udostępnić połączenia konsoli. Podobno jest to możliwe przez program FreeProxy ale jakoś nie wypala.

Czy jak kupie router to uda mi się podłączyć konsole do Live?
    Czy jest mi ktoś wstanie skonfigurować połączenie do Live?
    A jak nie to prosze o jakiś sensowny tutorial.
    A i czy jakoś konkretnie musze konfigurować router do swojego internetu?

Jeśli ktoś ma ochote mi pomóc podłącze go do siebie programem TimeViewer5 i mi pomoże.

Czego potrzebuje?

Mam:
    Laptop
    Modem ADU635WA Orange
    Xbox 360
    Kabel z wersji Elite chyba prosty

Potrzebuje chyba router i jeszcze jeden kabel internetowy.

Połączenie chyba wygląda tak:

Laptop
    |
    kabel internetowy (prosty?)
    |
    router
    |
    kabel internetowy (prosty?)
    |
    Xbox

Jak to nie wypali to biore laptopa i konsole i jade do informatyka niech się bawi... :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie wypali - routerowi tez musisz jakos udostepnic neta.

musiałbys kupic router do ktorego wlozysz karte sim takie sa cholendarnie dorgie.

jak bym sprobował programem winroute lite jak to nie zadziałą to nie wiem

Wczytywanie...

Poleć forum