1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router pinguje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WiLkU, Sierpień 22, 2009.

1. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ostatnio zakupiłem router , wcześniej grałem na modemie (tyle ze komp musiał być cały czas byc właczony ) dlatego dokonałem zakupu TP linka TD-W8901G . I teraz zauważyłem, ze roter zaczął podwyżaszać mi pingi . Np w call of duty teraz mam żółte a na modemie były zielone.Na speedtestach teraz wyciaga 100-160 wcześniej nie przekraczało 80 . Dlatego wnioskuje , ze mój problem tkwi w roterze , moze jest w jakis sposób zablokowany . Próbowałem zdziałać cos tym poradnikiem http://x360iso.org/siec-xbl/7073-konfiguracje-xbox-live-zmiana-mtu-masz-problemy-pisz-tutaj.html ale wyskakuje ze IP musi być potwierdzony . Macie moze jakies inne skuteczne sposoby . Mozecie mi wyjaśnic w czym jest problem ? Dla osoby który mi pomoze daje 'Pomógł'

Wczytywanie...

Poleć forum