1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muniek110, Październik 13, 2009.

1. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Siemka
    Mam taki problem. Posiadam router TP-link i do niego podłączone są 2 kompy. Na jednym jest W XP a na drugim W Vista Home Premium. Na tym z xp nie ma problemów jednak na tym drugim nie zawsze jest net. Czasem pokazuję mi się że jest net ale kiedy wejdę w Firefox, opere, bądź Google chrome to nie odpala mi się żadna strona tylko zakładki bez nazwy. po restarcie kompa nie ma problemu i znów jest net.
    Help
    pozdro 4 all

Wczytywanie...

Poleć forum