Router problem.

Xbox live problem.

Mam router TP-LINKWR340G i internet radiowy router mam podpięty do neta wszystko działa w xboxie 360 slim w konfiguracji sieci mam wszystko dobrze ustawione bramki,Ip,itd.Router mam skonfigurowany na dynamiczny adres IP jednak gdy prubuje się połączyć z bezprzewodową siecią wyskakuje błąd (Nie jest możliwe połączenie z tego statycznego adresu IP) co jeszcze mam zrobić.
Drugie moje pytanie czy moge kupić kabel RJ-45 i podłączyć go do xboxa i routera chyba wtedy będzie śmigać bez problemów tak sądze odpowiedzcie mi proszę ???
 
Mój kabel w zestawie z routerem jest za krótki.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki sam router, a konsolę podpiętą kablem ;)
Działa bez problemów, xbox automatycznie pobrał ustawienia.

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Mam router TP-LINKWR340G i internet radiowy router mam podpięty do neta wszystko działa w xboxie 360 slim w konfiguracji sieci mam wszystko dobrze ustawione bramki,Ip,itd.Router mam skonfigurowany na dynamiczny adres IP jednak gdy prubuje się połączyć z bezprzewodową siecią wyskakuje błąd (Nie jest możliwe połączenie z tego statycznego adresu IP) co jeszcze mam zrobić.
Drugie moje pytanie czy moge kupić kabel RJ-45 i podłączyć go do xboxa i routera chyba wtedy będzie śmigać bez problemów tak sądze odpowiedzcie mi proszę ???
Mój kabel w zestawie z routerem jest za krótki.
Ile masz lat 10 ?

http://xboxforum.pl/online-f56/problem-z-routerem-114210.html#post904506
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/problem-z-routerem-net-radiowy-113966.html#post903079

Ile razy mozna pisac to samo, nie potrafisz wcale ustawic routera, tlumaczylem ci ja i inni ale ty dalej nic, wezwij informatyka lub techników od firmy ktora daje ci neta, nie zakładaj co chwile tego samego tematu jak papuga
 
Po pierwsze mam 14 lat.
Po drugie nie umiem ustawić routera tak sądzisz akurat wszystko zrobiłem co należało ale jak widać to nie pomogło.
A po trzecie mówisz ,że zakładam temat co chwile bo proszę o kolejną rade a wy mnie z tym problemem sami zostawiacie.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No to sie nie wiele pomyliłem, to pokaz screena z ustawień routera jak twierdzisz ze dobrze ustawiłeś
Co do tematu to nie prosisz o kolejna tylko taką samą rade bo nadal masz problem z netem
 
Jedną rzecz nie zrobiłem ktoś (chyba ty tak myśle albo ten gnoyek) kazał mi zmienić IP z 192.168.0.1 (ja takie mam) na 192.168.2.1 ,gdy tak zrobiłem net się wyłączył a co do pytania nie wiem jak screenshota zrobić.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to jak nie wiesz jak screen zrobic to jak chcesz router ustawic? zawolaj kogos kto sie na tym zna i zrobi to bez problemu, wogole to po co ustawiasz jakies adresy, w xboxie ustawia sie na wyszukiwanie automatyczne i nie ma problemu zadnego, po co kombinowac
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
Jedną rzecz nie zrobiłem ktoś (chyba ty tak myśle albo ten gnoyek) kazał mi zmienić IP z 192.168.0.1 (ja takie mam) na 192.168.2.1 ,gdy tak zrobiłem net się wyłączył a co do pytania nie wiem jak screenshota zrobić.
bo zmieniales zapewne na tym roterze co odbiera net a nie na nowym .ty nic nie rozomiesz i nie masz pojecia o ustawieniach, moja rada dla ciebie PODLACZ ZASILACZ OD ROUTERA I WCISNIJ POWER . po twoich postach mysle ze to jest twoj problem z routerem.
 

Do góry Bottom