1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router przerywa połączenie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Styczeń 12, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak w temacie. resetuję go kilka razy dziennie, odłączam i podłączam od prądu, jak jest gorący to zostawiam go tak długo aż nie dojdzie do siebie. i tak to wszytko gówno daje, bo po 30 min znów rozrywa połączenie. jakieś pomysły? próbowałem na niego wejśc przez przeglądarke, ale hasło i login poszły w niepamięc, i nie da rady ich odzyskac. wiem, ze zabezpieczenie to WPA, ktore są chyba najłatwiejsze do złamania, więc jakby ktoś mi pokolei powiedział co mam robic aby się włamac do mojego routera po czym co ustawic zeby nie przerywało połączenia to by było super. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Jaki router?

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk

4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    szczerze to nie mam pojęcia, ale pod routerem jest napisane: DRG (milion numerków) by Pirelli cośtam. napisz które numerki mam podac, jeśli to ważne

5. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przytrzymaj przycisk reset przez ok. 30 sekund. Potem skonfiguruj go ponownie. Przywróci go to do ustawień fabrycznych

6. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    czyli przywroci to login i haslo, ktore jest podane w instrukcji tak? jak go skonfigurowac?

7. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    a nie masz może jakiś kabli od routera odizolowanych, np. takich co idą od gniazdka tel?

8. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie z kablami wszystko gra ;)

9. johny009

johny009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki dostawca internetu?
    Sprawdz spod pc ping czy czasem nie przerywa u dostawcy. Cmd -> ping -t google.pl

Sent from my HTC ChaCha A810e using Tapatalk

10. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Google mówi że ten Pirelli to jakiś shit od netii. Coś jak livebox od tepsy.
    Zaczynamy od guzika reset, przywracamy ustawienia fabryczne, podłączamy go kablem ethernetowym z kompem, poprzez przeglądarkę wchodzimy w menu routera i ustawiamy wszystko od nowa. Lepszym rozwiązaniem było by kupić router jakiejś normalnej (renomowanej) firmy.

Są 2 modele, instrukcje do nich:
    http://www.netia.pl/files/pomoc/pomoc_pliki/pirelli.drg.a125g.pdf
    http://www.netia.pl/files/pomoc/pomoc_pliki/podrecznik.uzytkownika.modem.pirelli.drg.a223g.pdf

11. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  12. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    http://www.netia.pl/files/pomoc/pomoc_pliki/pirelli.drg.a125g.pdf
    Prościej się już nie da.
    Jest to instrukcja do tańszego modelu ale zakładam że menu i ustawienia mają takie same.
    Najlepiej dać reset (guzik RST z tyłu routera wciskany długopisem i trzymamy kilka sekund) i ustawić go od nowa. Zanim przywrócisz ustawienia fabryczne przygotuj sobie login i hasło z umowy bo wszystko co było w nim zapisane po resecie zniknie na wieki.

13. johny009

johny009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiem dlaczego przyczyny z gory szukasz w urzadzeniu, pisalem wyzej czy ping jest ok... Wiec znajdz przyczyne a nie chcesz grzebac w routerze

Sent from my HTC ChaCha A810e using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum