Router WIFI

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam chce zakupic jakis router z Wifi ktory laczyl by sie z glownym routerem bo caigniecie kabla przez caly dom troche wkurza :p Wiec mam takie zapytanie jaki router polecacie jakiej firmy z jaka funkcja ma byc ten router bo pelno jest teg ow klepach na allegro z jakimis funkcjami AP i czyms tam i ktory by wystarczyl 150mb/s czy juz lepiej dolozyc i kupic 300mb/s zeby lagow nei bylo podczas grania na multi na xbl.Pozdrawiam :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Router WIFI

Idź w kabel, wifi nie jest dobre.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
nie bede puszczal kabla przez caly dom :p xboxa mam u gory w pokoju a glowny router na dole przy kompie.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
nie bede puszczal kabla przez caly dom :p xboxa mam u gory w pokoju a glowny router na dole przy kompie.
masz już router to po *** Ci kolejny

EDIT: tak to jo ...teraz rozumiem nie trza było tak od razu ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Router WIFI

W każdym razie szukaj routera z funkcją client.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
maxankazuya mam router ale to jest glowny nie moge go przeneisc na gore bo jes podlaczony pod gniazdko od telefonu a xboxa mam bez wifi bo to fat rozumeisz i dla mnei niewygodne jest miec kabla przez pol domu wiec che jakis routerek z wifi ktory by mi to ulatwil.
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
Grałem przez wi fi to non stop mnie wyrzucało z gry lub zrywało połączenie. Kupiłem 10 m RJ-45 i problem zniknął. Wi fi jest beznadziejne.
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ale moje pytanie bylo czy polecacie jakis router z wifi a nie czy wifi jest dobre czy nie :p dobra wiem juz ze router z funkcja client musze miec jakies firmy polecacie bo dosc duzo roznych firm jest.
 

pinox

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam po wi-fi TP-LINK TL-WR743ND a kablem do xboxa i TV i jakoś śmigam po live jeszcze ani razu mnie nie rozłączyło. Jestem osobiście zadowolony.
 

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem się dołączyć do tematu mam nadzieję że nie zostanę wyklęty !!
Mam internet (fajnie że :) ) wszystko mam podłączone przez wifi komp stacjonarny , laptop , tv oraz xboxa. Po wifi mam w teście prędkości internetu na lapku (karta przepustowość 54Mb/s) około 25Mb/s wydaje mi się że na xboxie będzie podobnie (nie wiem jak sprawdzić w xie jaka jest prędkość ) a ogólnie mam 60Mb/s więc dodam jeszcze że w ixie nie zrywa mi połączenia gry się nie lagują (wieszaja nie chodzą klatkami) jak gram w multi a ping w grniacach czy to przez wifi czy też kabel na lapku skacze od 12-17 więc ok. Ale do czego zmierzam czy jest sens podpinać ixa kablem i czy da to coś lepszego jeśłi po kablu ix dostanie 60Mb/s. Albo może inaczej jaka prędkość jest minimalna do gier na ixie. Zamieszałem ale mam nadzieję że da się to jakoś zrozumieć . Pozdrawiam
 

tranzystor82

Użytkownik
Użytkownik
Ja uzywam zabytkowego już Edimaxa BR-6204. I nie ma problemu :)



Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chciałem się dołączyć do tematu mam nadzieję że nie zostanę wyklęty !!
Mam internet (fajnie że :) ) wszystko mam podłączone przez wifi komp stacjonarny , laptop , tv oraz xboxa. Po wifi mam w teście prędkości internetu na lapku (karta przepustowość 54Mb/s) około 25Mb/s wydaje mi się że na xboxie będzie podobnie (nie wiem jak sprawdzić w xie jaka jest prędkość ) a ogólnie mam 60Mb/s więc dodam jeszcze że w ixie nie zrywa mi połączenia gry się nie lagują (wieszaja nie chodzą klatkami) jak gram w multi a ping w grniacach czy to przez wifi czy też kabel na lapku skacze od 12-17 więc ok. Ale do czego zmierzam czy jest sens podpinać ixa kablem i czy da to coś lepszego jeśłi po kablu ix dostanie 60Mb/s. Albo może inaczej jaka prędkość jest minimalna do gier na ixie. Zamieszałem ale mam nadzieję że da się to jakoś zrozumieć . Pozdrawiam
Ale o co chodzi bo nie ogarniam ? Skoro Ci nie klatkuje , nie laguje i nie zrywa połączenia to po co chcesz kombinować? Gry nie pobiorą Ci się z live'a szybciej bo prędkość pobierania jest ograniczona przez serwery MS. Gra też szybciej nie będzie chodziła itd... A wracając do pytania to 1Mb/s spokojnie wystarczy.
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie 1mb/s starczy

Wysłane z mojego MID08 za pomocą Tapatalk
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Najtańsza opcja to TP-LINK 740N + wgrany soft Gargoyle ze strony producenta, skonfigurowanie go jako client wifi. W oryginale soft nie ma klienta WiFi, a jest to najtańsza opcja, w której soft da się zmienić na powyższy, plus routery te są ogólnodostępne. Na a...gro około 50 zł, w sklepach komp. 60-80 zł. Zmiana softu i konfiguracja trwa jakieś 4 minuty jak nie mniej :)
 

Do góry Bottom