1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Router

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez uchaj, Styczeń 31, 2010.

1. uchaj

uchaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    przepraszam jeśli źle napisałem ale nie mogę znaleźć takiej zakładki gdzie bym mógł napisać ten temat
    więc mam zamiar kupić Router tylko nie wiem czy dobry kupię mam neostrade 2,4 mb/s i jeden komputer no i xbox'a i ten modem to ADSL a ja chce kupić o to taki Router:
    D-Link DIR-300 Wi-FI Router KABLOWKA UPC FV ZABRZE (903225448) - Aukcje internetowe Allegro
    i mam pytanie będzie on pasował pod neostrade??? i czy w ogóle będę mógł podłączyć xbox'a pod ten router

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adriano94

Adriano94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
  4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak moze pasowac jak masz napisane KABLOWKA UPC ???????

uzywajcie czasami mozgu ..... :)

5. uchaj

uchaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ja się nie znam na tym jak dla mnie te Routery itp to jeden pies i nie wiem o co jest co :D więc proszę was o pomoc

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...

Poleć forum