1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rowni i rowniejsi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xtomashx, Grudzień 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wydaje mi sie ze na forum kazdy powinien byc traktowany tak samo a jednak tak nie jest... czemu moderatorzy podpinaja sobie tematy o sprzedazy czegos ? wg mnie powinni robic tak jak wszyscy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    A czemu szef BMW jeździ najnowszą BMW siódemką, a tyle osób jeździ starymi trójkami? Też są użytkownikami BMW! Skoro jest możliwość, to czemu nie skorzystać? Sam byś tak zrobił na ich (piszę ich, bo ja swoich tematów nie przypinam) miejscu :) Ludzka natura... A sprawiedliwości na świecie nie ma i chyba jeszcze trochę musisz doświadczyć (bez obrazy), żeby to zrozumieć.
    Pozdrawiam.

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Hehe Mody Pracują dla forum za free więc coś im się należy;)

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Równość to utopia.

Ciesz sie że dział sprzedaż jest ogólnodostępny.

6. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    A czemu ludzie spamuja i sie pluja na moda ze nic nie robi?

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    jakby nie był ogólno dostępny to chyba nie było by wielu chętnych na kupno/sprzedaż/wymianę

8. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Może dlatego, że pan norbert reithofer zarabia grube tysiące, a zwykły Heniek zaledwie parę tysi? I tu nie ma nic do tego że on pracuje...

Cińki przykład :D

Btw. forum jest tworzone przez jakiśtam ziomali, my jesteśmy gośćmi, nie płacimy za nie (bo ma charakter niekomercyjny) więc nie mamy nic do gadania. To tak, jak przychodzi do Was do domu kolega, wy robicie kloca na podłogę, a on nie może ;) Głupi przykład, wiadomo, ale....prosty ;d

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Sprzątają forum za friko, bez przymusy, z własnej chęci i na pewno należy im się chociażby podpięcie tematu w giełdzie.

10. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    No tak, ale nikt was do niczego nie zmusza. Zostałeś zwerbowany wbrew własnej woli. Coś robię, więc coś mi się należy. Przykre.

11. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Zupełnie nie zrozumiałem twojej wypowiedzi. Jeśli możesz, to ją rozwiń.

12. kris_kjk

kris_kjk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie widzę w tym nic złego, korzysta się z przywileju w zamian za ogrom włożonej pracy w utrzymanie, sprzątanie, pisanie FAQ itp. na forum. Sam jestem (nadal) modem na innym forum (całkiem odmienna tematyka) i dobrze wiem ile wcześniej spędziłem czasu na "pracę" na forum, na bycie na bieżąco z każdą nowinką w temacie itp., a modem zostałem w wyniku głosowania i typowania kandydatów na modów. Takie zajęcie wymaga poświęcenia dużej ilości własnego czasu ... za które najczęściej nie otrzymuje się żadnych profitów, chyba, że forum jest typowo komercyjne i ktoś pracuje na etacie, ale to inna sprawa.

13. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale macie problem co po niektórzy, jak ktoś jest właścicielem czegoś to może sobie robić co chce bo to jest jego, jak to forum jest kogoś to nie musi się tłumaczyć czemu sobie przypina tematy i gdzie (ostatnio ktoś o lockerz też się srał), tak samo mod jak ma przyzwolenie lub gratisy od administracji w tej postaci to ja nie widzę problemu - no ale zawsze się znajdzie ktoś kto nie jest prezesem bmw i prawdziwemu będzie miał to za złe... LOL

14. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Piszecie ze im to sie nalezy bo ciezko pracuja i w ogole... ale nikt ich do przyjecia tej funkcji nie zmuszal... sami wiedzieli na co sie pisza... widze ze i tak ten temat nic nie zdziala wiec prosze o zamkniecie

15. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Kiedy była rekrutacja na modów to spora grupka osób wręcz jęczała, tak bardzo chcieli być wybrani. Więc skąd teraz takie podejście, coś robię więc coś mi się należy.

Osobiście to mi wisi jakie macie przywileje, drażni bardzie podejście do tej sprawy części moderatorów.

16. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak modzi nic nie robią to jest jęk i płacz , a jak robią to zaczynają jęczeć,że sobie ogłoszenia przypinają. No ludzie. Mają do tego pełne prawo. Nic innego jak zazdrość. Chcesz podpiąć własne ogłoszenie to załóż sobie własne forum i zrób się modem to też będziesz mieć takie przywileje, a po drugi nikt cię tutaj nie trzyma droga wolna jeśli coś ci nie pasuje.

17. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Niech sobie przypinaja, nie mam nic przeciwko.
    Mnie boli cos innego, mianowicie te Warny dawane jak sie podoba.
    Mialem taka sytuacje ze w dziale gielda mialem temat w ktorym sprzedawalem cos..
    Raz sie zagapilem i po paru godzinach o podbicia dodalem linki do allegro ale w nowym poscie.
    Zaraz odezwal sie MOD z WARNEM, Brak edycji
    Czesto przegladam dzial gielda i pare razy zauwazylem ze uzytkownicy pisza post pod postem w swoim temacie.
    Wiec.. raz zglosilem raport "brak edycji" do MODA od ktorego dostalem WARNA wlasnie za to
    Efekt byl zaden.....
    Raport zglosilem na uzytkownika dosc czesto wypowiadajacego sie na forum
    Wiec teraz nie wiem... to byl kolega? znajomy? nie ma sprawiedliwosci na tym forum!!

18. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A może minęlo ~24 godzin od ostatniego posta? Przecież można pisać post pod postem po upływie 24h

19. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Ciekawe bardzo.
    Gdybyście spotkali z nadmiernym używaniem kar proszę pisać do mnie na PW, sprawę postaram się rozwiązać szybko i bezboleśnie.
    Forum teraz powoli będzie przeżywać małą rewolucję więc proszę uzbroić się w cierpliwość.

pozdrawiam.

20. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    #Pablooo88 dostalem warna ze to ze napisalem posta pod postem, najpierew podbilem swojego posta do gory a po ok 3h dodalem linki do allegro juz w nowym poscie,no ok
    a uzytkownik na ktorego zglosilem raport napisal posta pod postem po uplywie chyba 25min.
    np. Dzisiaj, 13:14 a drugi jego post Dzisiaj, 13:41

chce tylko zeby wszystkich traktowano rowno, pozdrawiam

21. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Rostu, szkoda, że dopiero teraz.

Ja dostałem jednego warna za SPAM, to zrozumiem, ale napisałem tam kilka postów, w którym na post odpowiedziałem i za ten post dostałem kolejnego Warna za SPAM. Dostałem 2 Warny za SPAM w 1 temacie. I gdy napisałem to w SB, to modzi mi odpowiedzieli, że trzymaja się razem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum