1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozbudowa działu Aktualności

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sajdorr, Wrzesień 14, 2010.

1. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Nie wiem czy komuś się to spodoba ale owy pomysł poukładałby nieco forum, mowa o dziale Aktualności...

To co tam się dzieje to istna masakra, spamerzy (czyt. informatorzy) kopiują co tylko wlezie z różnych serwisów o grach. Na jeden news dotyczący konsoli przypada min. 10 o grach, często powtarzających się ...

a jaki jest pomysł?

Stworzyć dwa działy:
    - Aktualności ze świata gier ( czyli raj dla "informatorów") - newsy o grach
    - Aktualności ze świata konsol (tak konsol czyli xbox360 i ps3) - newsy o konsolach czyli np. nowy dash, zabezpieczenia jego bla bla bla

Czemu to pisze, a no żeby znaleźć jakiś news z dnia dzisiejszego dotyczący konsoli, dasha itp. trzeba niestety przeskoczyć na bodajże trzecią stronem a mało osób na forum to robi, przez to robią się problemy w stylu "zainstalowałem bete nowego dasha i nie mogę zalogować się na live why why cry cry"

Dziękuje, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie wiem czy wiesz, ale to forum o xboxie? Nawet ostatnio była propozycja aby stworzyć dział o ps3 i to nie przeszło. Na środku strony masz link do forum ps3 więc jeśli chcesz coś o nim poczytać to tam właśnie zapraszamy.
    I co się dziwisz, że jest dużo tematów o nadchodzących grach? Przecież na te gry czekają miliony dlatego tworzy się tutaj tematy, bo nie wszyscy śledzą inne serwisy i mają nadzieję, że ktoś miły im tu podrzuci linka...

Ja jestem na nie.

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    to może inaczej:
    - Aktualności ze świata gier ( czyli raj dla "informatorów") - newsy o grach
    - Aktualności ze świata Xbox360

dzisiejszy przykład: temat o otwarciu rejestracji xbox-sky, jeden z użytkowników forum skarży się, że to już trzeci temat o tym samym. Jeżeli zauważyliście 2 osoby podziękowały autorowi tematu za przydatny post, czemu tego nie zrobiły we wczesniejszych tematach ? Czyżby owe "przydatne tematy" zawieruszyły się w śmietniku "newsów" na temat gier ?

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    W telewizji na antenie też nie ma cały czas tej samej informacji i jak ludzie się o czymś dowiadują? ;/
    Co za problem przelecieć 2-3 strony i wejść tylko w to co Cię interesuje...

6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    myśle, że jest teraz dobrze i nic nie zmieniamy

Wczytywanie...

Poleć forum