1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Rozdajemy zaproszenia! - Lockerz.com." Czy to jakiś żart?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PASSION, Grudzień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://xboxforum.pl/off-topic-f45/rozdajemy-zaproszenia-lockerz-com-33164.html
    Czy administratorzy tego forum robią sobie z nas żarty? Było już kilka osób, m.in. ja, które za tematy o Lockerz dostawały bana, a tu co administratorzy i moderatorzy zdobyli konto na Lockerz i sami chcą zdobywać znajomych z forum. To chyba jest trochę nie sprawiedliwe. Skoro jesteście tacy prawi i uczciwi, że za złamanie jednego pkt. regulaminu dajecie bana, użytkowników forum, którzy czasem naprawdę przez niedopatrzenie lub pomyłkę, łamią ten wasz regulamin ścigacie jak psy gończe. Może należy się niektórym odbanowanie kont za darmo?
    Według mnie to jest rozbój w biały dzień. Mam nadzieję, że chociaż teraz spojrzycie na nas łaskawszym okiem i odzyskam konto, które było zbanowane właśnie przez Lockerz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Były już tematy o tym

1. Modzi i Admini robią dla tego forum wiele i nie biorą za to kasy,
    2. Zawsze Modzi i Admini mają pewne przywileje... Jak Ci aż tak nie pasuje to załóż swoje forum ze swoimi zasadami

4. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jednak ciągle uważam, że jest to nie sprawiedliwe. Albo mamy na forum równość albo nie.

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pokaż mi gdzie na świecie masz równość? Inne fora też mają przywileje (mowa o adminach itp)

Zresztą były już takie tematy i zostało to wyjasnione

6. Termos

Termos Guest

mam gdzieś ten cały Lokerz. Ale niestety PASSION ma tutaj wiele racji. To ze admini załozyli i prowadzą forum, nie powinno ich upoważniać do stosowania tego typu praktyk. Forum założone jest dla ogółu a nie dla prywatnych celów. Przynajmniej w całej netykiecie takie są założenia.
    Nie mam zamiaru walczyć tutaj z z kadrą, śmiem jedynie zauważyć, ze tego rodzaju posunięcia rzutują na ogólny wizerunek forum. Stajecie się w oczach obecnych jak i ewentualnych uzytkowników niesprawiedliwi i niepoważni

7. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A pokaż mi gdzie jest napisane, że na forum nie ma równości, a admini i moderatorzy mają czuć sie lepsi, bo założyli forum.

8. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ale pokaż mi gdzie jest równość? :D W prawie też masz zapisaną równość a dobrze wiesz jak jest...

9. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak czy inaczej, każdy wie, że zachowanie kadry jest bynajmniej bezczelne. I mówię to z pełną świadomością, że za chwile jakiś Admin pokaże jaki jest ważny i mnie zbanuje. Czy równość czy nie tak nie powinno być! Ja w swoim temacie prosiłem o pomoc, a administracja tego forum pokazuje, że łaske robi z tego, że mogą dać zaproszenie. Niestety nic nie zrobie, z wiatrakami się nie wygra. Pozdrawiam administrację forum.

10. Termos

Termos Guest

11. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I bardzo dziękuje Termos, za poparcie i że nie bał się napisać tego co myśli. DZIĘKUJE

12. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak myślę. Po prostu widzę jak są prowadzone inne fora. Ja osobiście nie bawię się w LOKERZ, ale widzę że na każdym forum Admini mają przywileje i jest to normalne. Tak jak wyższa sfera ma łatwiej w kraju...

13. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ma łatwiej, ale każdy ma takie same prawa, wiadomo, że wyższe sfery są zamieszane w afery i krętactwa, ale przynajmniej nie pokazują tego jawnie.

14. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzę znowu jest problem, sprawa wygląda prosto, admini czy też moderatorzy skapowali się, że mogą zarobić na lockerz i jako tako zdecydowali, że tylko oni mogą publikować takie zaproszenia, i mają w pełni do tego prawo bo to jest ich forum.
    Co do równości, to to jest jakiś bezsens, ktoś ma ci mówić na twoim własnym forum co ci wolno a co nie, weźcie się stuknijcie, tak naprawdę wam **** ściska, że administracja może, a może bo to jest ICH FORUM!
    Nie podoba się, to opuść forum, zysk jest zawsze dla właściciela, admini czy modzi nie są równiejsi ale mają swoje uprawnienia tyle, nie róbcie z siebie pośmiewiska.

15. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Passion obudź się z utopii.

16. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    PASSION nikt nie zmusza ci do korzystania z tego forum.

Admin ma takie zasady i już, ale z drugie strony, wystarczy zobaczyć grudniową dotacje :(

17. Termos

Termos Guest

Chłopie ty nie porównuj się do wyzszych sfer, bo chyba nie masz pojęcia o funkcji moderatora, polecam zajrzeć do Wikipedii.
    jak wspomniałem wcześniej naduzywacie swoich funkcji i stajecie się przez to niepoważni

18. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Walcze o to co mi powinno się należeć, bo mój temat o Lockerzie w offtopie nikomu nie szkodził. Jeśli robię z siebie pośmiewisko to OK. przynajmniej walczę o swoje, a nie podlizuje się administracji

19. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja uważam że to jest pewne przegięcie z tym lockerzem, ale nic z tym nie zrobie :) Czasem tak jest ludzie... Tak samo jak z przeklejaniem tematów... Są na tym forum gry do ściągniecia bez płatności... Żadnych sms 0.73 gr + vat 24 złote tylko za darmo. Więc możemy czasem sobie dogodzić w taki sposób - czego nie popieram ale sam musiałem sprzedać szybko pada to przykleiłem temat. Wy nas tutaj porównujecie do zwykłych użytkowników z możliwością zarządzania forum. Nie, to nie działa w taki sposób. Możemy "trochę więcej" - czego sam nie popieram. Naprawdę wam to przeszkadza? A co do lockerz i banów to żaden nie wysłał nawet pytania czy może wkleić linka do lockerz - "reklama" strony... Jesteście źli bo któryś może wygrać coś z lockerz a wy nie. Ja wiem, że takie forum to dobry sposób na ptz, ale niestety - każdy by chciał tu wrzucić. Nie to forum ;)

20. PASSION

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Temat uważam za skończony. Większość użytkowników chcę się podlizać, moderatorzy muszą się bronić, szkoda tylko, że jeden Termos powiedział to co myśli, a reszta... dno i wodorosty. Niech ktoś zamknie ten temat, bo szkoda naszych nerwów

21. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    passion, ten temat był poruszany wiele razy. Nikt się nie podlizuje tylko co mają zrobić? Zakładać tematy i bana załapać??

Jeżeli prezydent nadużywa swojej funkcji - np. BOR to jest niepoważny? Ty żyjesz wg wikipedii Termos?

"dbają o przestrzegania zasad netykiety,"

" publikacja treści zależy wtedy od moderator"

"zakaz spamowania (m.in. wysyłania niechcianych linków do stron)"

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum