1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielacz HDMI - problem.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez ratajczak1503, Wrzesień 13, 2012.

1. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Od początku. Mam w telewizorze tylko jedno wejście HDMI. Do niedawna nie sprawiało mi to problemu, bo do tego wejścia podpięty był ciągle Xbox. W grudniu ubiegłego roku podpisałem umowę z Cyfrą + i co za tym idzie, dostałem dekoder(oczywista oczywistość). Od kilku miesięcy zmieniam kabel nawet kilka razy dziennie i boje się, że w pewnym momencie po prostu gniazdo po prostu się zepsuje od tego ciągłego wkładania i wyjmowania kabli na zmianę. Postanowiłem kupić rozdzielacz i tak właśnie zrobiłem. Kupiłem najzwyklejszy, bo właśnie takiego radził mi kupić kolega.( 404~ROZDZIELACZ ROZGA ). Tu się pojawia pierwszy problem. Do tej kosteczki podpinam kabel od dekodera i X'a, a kabel podłączam do TV i... nie wyszukuje w ogóle obrazu. Tzn. telewizor tak jakby odczytuje obrazu. Włączam tryb HDMI w TV i wyskakuje brak sygnału.
    Najlepsze jest to, że jak mam podłączony dekoder i Xboxa do tej kostki, to mogę przełączyć na tryb HDMI dopiero gdy włącze X'a. Dekoderu nie czyta. Miał ktoś może podobną sytuacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kupiles zly rozdzielacz, on umozliwia np podlaczenia xboxa do 2 telewizorow a nie 2 urzadzen do jednego telewizora, potrzebujesz switch HDMI

1 osoba to lubi.
  4. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    No to rewelacja ;/
    Na szczęście nie wydałem na niego fortuny.
    Ten powinien działać? mini AUTO SWITCH HDMI PRZE

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak to bedzie dzialac, podlaczasz i guzikiem zmieniasz z ktorego urzadzenia ma isc sygnal do tv

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...