1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielacz VGA a jakośc sygnału

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Portable, Styczeń 24, 2011.

1. Portable

Portable Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zamierzam podłączyć xboxa pod monitor z wejściem VGA.By cały czas nie żonglować kablami, chce kupić rozdzielacz VGA.(nie wiem jak to określić, zależy mi na tym by podłączyć kabel od komputera i przejściówkę z konsoli do monitora i tylko przełączać co bd używać)I teraz mam pytanie, czy taki rozdzielacz wpłynie na jakość sygnału VGA?Kupiłem kabel Microsoftu oryginalny za 100zł.I jakby ktoś może znalazł fajnych niedrogi taki przełącznik to proszę napisać. Proszę o pomoc gdyż tylko ta rzecz dzieli mnie od kupna konsoli.Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Swego czasu szukalem takiego switcha nawet jeden kupilem i okazalo sie ze niestety nie dziala,na allegro jest tego pelno za male pieniadze,co do jakosci przez vga to jest naprawde dobra:)

4. Portable

Portable Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że jakość dobra jest ale czy taki przełącznik jakoś negatywnie wpłynie na tą jakość?

5. drfdr

drfdr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. danielos80

danielos80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Zależy jaki kupisz przełącznik i jaki masz monitor. Jeżeli będzie korzystał z rozdzielczości do 1024x768 większość nie powinna sprawiac problemów, przy wyższej rozdzielczości musisz szukac urządzenia o dobrych parametrach.

ps. a tak off topic, to ty potrzebujesz przełącznika a nie rozdzielacza. Rozdzielacz, rozdziela sygnał na dwa wyświetlacze z jednej konsoli, a przełącznik na jednym wyswietlaczu daje obraz z kilku urządzeń :)

7. Portable

Portable Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam monitor Samsung SyncMaster 2043NW

Wczytywanie...