1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielacze/okablowanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mC__, Listopad 24, 2009.

1. mC__

mC__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W przyszłym tygodniu zakupuję konsolę i nurtuje mnie piewien problem. Chodzi mianowicie o podłączenie nagłośnienia i monitora. Nie chciałbym za każdym razem przełączać wtyczki do monitora - raz z kompa raz z konsoli.

1. Jest jakiś rozdzielacz do którego podepne komputer i pudło naraz do jednego monitora ? Raczej dwa naraz by się "gryzły" więc może jakiś przełącznik ?

Jeśli chodzi o nagłośnienie to posiadam zestawik 5.1 geniusa 5005. Widziałem jakieś kable na allegro w granicach 30-50zł jednakże nie wiem jak one zbytnio działają.

2. Jak mogę podłączyć te głośniki do konsoli oczywiście bez odłączania ich od komputera ? jakieś rozdzielacze ? przejściówki ? tak by dźwięk był i z konsoli kiedy gram a muzyka z kompa kiedy na nim pracuje - oczywiście nie naraz (no chyba że tak też sie da :D )

nie wiem, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o kable i wszystko co z nimi związane - stąd te pytania
    w miare możliwości jakby dało rade to prosiłbym o wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku - tak jak dziecku ;)
    mysle ze w miare da sie zrozumieć to co napisałem - jeśli jakieś pytania są to walić

z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam jeśli takie tamaty się już pojawiły
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. VGA Switch
    MANUALY SWITCH PRZELACZNIK VGA 2x PC +1x MONITOR (819826702) - Aukcje internetowe Allegro
    VGA Switch X360/PC NÓWKA! HD! Sklep =R2pol= (828667734) - Aukcje internetowe Allegro

2. Głośniki które posiadasz podłączysz do konsoli tylko w trybie 2.1, jeżeli z tyłu na basie (lub gdzieś indziej) znajdziesz wejście AUX.
    Żeby mieć 5.1 musisz mieć amplituner z wejściem/wyjściem cyfrowym, PC pełni rolę amplitunera gdy te głośniki są do niego podłączone.

Taki kabel powinien pomóc
    KABEL VGA DO KONSOLI XBOX360 sklep Białystok (815565252) - Aukcje internetowe Allegro

plus, minus przejściówka chinch-jack, zależy do jakich głośników stereo chcesz podłączyć.

Poleć forum