1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczość 1024 x 768

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Polan T, Listopad 23, 2009.

1. Polan T

Polan T Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam telewizor z funkcją HD ready o przekątnej ekranu 42cale, jego rozdzielczość to 1024 x 786. Moje pytanie brzmi: Czy na telewizorze z funkcją HD ready o przekątnej ekranu również 42cale, lecz o rozdzielczości 1280 x 720 obraz będzie gorszy, lepszy czy taki sam? Mam na myśli obraz podczas gry na xbox 360. Proszę o odpowiedź z uzasadnieniem ponieważ bardzo mnie to nurtuje i chcę wiedzieć o co chodzi. :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. lelek16

lelek16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    1024x768 to rozdzielczość dla ekranów o formacie 4:3, a twój ekran ma zapewne 16:9 (ew. 16:10). Po prostu podłącz xpudło przez componenta lub hdmi, i ustaw 720p. Tak oto zyskasz jakość hd.

4. Polan T

Polan T Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiśnie tak zrobiłem. Ale ja chcę wiedzieć czy gdybym miał ten sam telewizor tylko że o rozdzielczości 1280 x 720 to czy bym miał inny obraz...

5. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Raczej byś miał to samo

6. Polan T

Polan T Świeżak Świeżak

Polubienia: