1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczość 1080p staje się standardem na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 23, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dobre informacje dla wszystkich właścicieli Xbox One, albo osób, które zamierzają niedługo kupić tę maszynkę. Wygląda na to, że rozdzielczość full HD staje się również w przypadku XONE wizualnym standardem.

Już na początku lipca donosiliśmy o pogłoskach, że PES 2016 śmigać będzie w rozdzielczości 1080p i w końcu otrzymujemy potwierdzenie tej informacji. Na oficjalnym profilu Twitter Konami pojawił się wpis oznajmiający, że PES 2016 również na XONE działa w rozdzielczości 1080p. W poprzedniej edycji tej gały kopanej z takiej "rozdziałki" cieszyli się tylko właściciele PS4.

Redakcja GameRevolution spekuluje, że również Metal Gear Solid V: The Phantom Pain powinien działać w 1080p na XONE, bo oba tytuły korzystają z tego samego silnika FOX.

Ostatnio deweloperzy Rise of the Tomb Raider ogłosili, że ich tytuł działa w 1080p na XONE. Wygląda zatem na to, że taki poziom staje się standardem na konsoli Microsoftu. Za taką zmianę odpowiada m.in. nowy Software Development Kit i uwolnienie zasobów przeznaczanych wcześniej na obsługę Kinecta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jednak coś daje ten DX 12

4. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nic dziwnego. Rok temu KONAMI specjalnie obniżyło wersję XO do 720p/60FPS żeby wersja PS4 była najlepsza. Szkoda, że PC nadal olewają i dadzą konwersję z PS3.

5. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Ciekawe ile klatek trzyma 30 ? A na ps4 pewnie ponad 50

6. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wychodzi coraz bardziej ta opcja że bardziej opłaca się kupić xbox one.
    ma tylko pytanie do użytkowników xbox one jak jest z awaryjność konsoli.
    Pozdrawiam.

7. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No jakos nie spodziewam sie cudow z dx12 ale rany dobrze ze to wprowadzaja bo dla konsoli ktorej nie mozna upgrade'owac liczy sie kazde 5-10 czy nawet 20 % mocy wiec jestem za przy tym jak jeszcze troche ma poprawic grafe to czemu nie ;p

obie konsole nie maja jakich wiekszych problemow ;p, na xo jest jeden feler czesto jest problem z paden(jest nawet temat na tym forum i to dosc czesta przypadlosc) a mianowicie z lewym analogem cos tam sie wyrabia i jest po jakims czasie takie tak jakby uczucie "odbicia" analoga przy obrocie i tylko to zauwazylem konsole mam juz troche czasu i zadnych innych problemow ;p

8. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki za info pady to jeszcze nie aż taki problem miałem kupić ps4 ale raczej kupie xbox one ma więcej funkcje i bardzie mi pasuje.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja tam problemu z gałkami na żadnym z padów nie mam co do tematu to pikseli i tak nie liczę ale jak dadzą 1080 to dobrze dla płaczek graficznych 3.2.1. ....

10. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Jaka awaryjność?? Nie słyszałem o nikim takim.. chociaż kręcił sie tu jakiś koleś.. Żarcik.. Jak dla mnie konsola dopracowana w 120% POLECAM i nie jest to link sponsorowany ;)

11. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Ja również się przymierzam do zakupu nowej konsoli niedługo, bo leciwy x360 kończy raczej karierę. Z początku byłem bardziej na PS4 nastawiony, ale coraz bardziej przekonuje się do X1

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masz to co ja miałem. Mnie definitywnie odstraszył lamusowaty PSN. Jakby nie to "to być może" kupiłbym PS4. Ale Forza itp itd. bardziej mnie przekonały do siebie niż jakiś Drive Club *czy jak to się tam zwie.

Co do tematu pożyjemy zobaczymy. Już było masa newsów iż będzie 1080p a później nagle, że jednak 900p itp itd. Więc czas pokaże.

13. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Obie konsole są spoko na swój sposób ,każda z nich zapewnia dobrą rozrywkę. Czysta kwestia gustu co to wyboru byle nie fanatyzm :)

14. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja wybrałem PS4, ponieważ, jak dokonywałem wyboru, (11.2014) to prawie wszystkie gry wychodziły na XOne jeszcze w 900p, a w konsoli nowej generacji było to dla mnie nie do przyjęcia, szczególnie, że zrezygnowałem z upgrade'owania PC. Drugą ważną kwestią było to, że gry od Sony jakoś lepiej mi pasują, chociaż z żalem stwierdzam, że w Forzę, to bym zagrał zawsze i wszędzie.

Obie konsole są świetne, a teraz, gdy Xbox nadrabia zaległości w grafice, jest naprawdę dobrą pozycją dla przyszłych nabywców. Amen.

15. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
Wczytywanie...

Poleć forum