1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczość telewizora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DD24, Listopad 3, 2011.

1. DD24

DD24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam telewizor plazmowy Samsung 42 cale model ps42c450 i jak ustawiam na xboxie rozdzielczość optymalną (1024x768) to mi mryga raz na jakiś czas a jak ustawiam 1080 P to nic sie nie dzieje, problem w tym że na 1080P jest gorsza grafika :/ na tym telewizorze. Gdy daje rozdzielczość optymalną to pisze mi że ta rozdzielczość nie obsługuje odświeżania 50hz czy to jest przez to ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Twoj telewizor jest tylko HD Ready, a nie Full HD - czyli powinienes ustawic 720p

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ustaw 720p ze wzgledu ze masz HD Ready jak i dlatego ze wiekszosc gier jest w 720p a nie w FullHD

5. death666

death666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam ten sam tv i mam ustawione 720p i wszystko śmiga jak ta lala;),a optymalną wyświetla Ci 1024x768 gdyż w plazmach hd redy to jest rozdzielczość natywna ekranu,ale ustawiaj śmiało 720p i "będzie Pan zadowolony" :D

Wczytywanie...

Poleć forum