1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczość w NFSMW

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Razor3100, Grudzień 28, 2008.

1. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam!
    Mam problem otóż odpaliłem niedawno NFS Most Wanted na X360 i mnie rozczarowała rozdzielczość ponieważ mój monitor ma max. 1280x1024 a gdy odpalam NFSMW na nim to rozdziałka jest ok. 800x600 ;/
    Myślałem sobie, że może to stara gierka ale w menu początkowym pisze ze gierka jest przygotowana nawet na telewizory HD a tu taka lipna rozdziałka u mnie ;/
    Do tego pożyczyłem od kumpla niedawno NFS Undercover i to samo też taka lipna rozdziałka ;/
    W innych grach rozdziałka jest na maksa czyli 1280x1024 tylko w NFS'ach taka niska.
    Czy może mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi?
    Czy da się zwiększyc rozdzielczość?!

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    A jak sprawdzasz rozdzielczość podczas gry?:confused: Może NFS-y są przygotowane tylko w rozdzielczości 480p? Wcale by mnie to nie dziwiło po ostatnim "cudeńku" od EA. Może to być też wina kabla, albo wydaje ci się że to mała rozdzielczość.

4. Razor3100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prędzej EA skopało sprawe.
    Ja na kompie i grach komputerowych znam się bardzo dobrze i moge ci powiedzieć ze na pewno tam rozdziałka nie jest większa niż 800x600 ;/
    Na kompie grałem w 1280x1024 i różnice widac dużą ;/
    A w NFS Undercover to aż sie odechciewa grać ;/
    Natomiast NFSMW ma ten klimacior więc jeszcze ujdzie, no ale lepiej byłoby jednak zeby ta rozdzielczość mogła być conajmniej 1024x768 ;/

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Kabel jaki ? Autoustawienia monitora probowałeś ?

PS : Przycisk dziekuje jest TU ------------------------------------------------------------------------------->\/

6. Razor3100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kabel dokładnie jest to ten:

http://allegro.pl/item513983917_kabel_vga_audio_xbox_360_gold_sklep_proplay_w_wa.html

A jeśli chodzi Ci o autoustawienia monitora to czy wystarczy wcisnąć ten przycisk na monitorze AUTO?!
    Bo ja właśnie mam taki przycisk. (Już próbowałem go wciskać i nic nie dawało ;/)

7. pawel3569

pawel3569 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    Te nfs'y przy rozdzielczościach formatu 4:3 poprostu tak wyglądają. Ustaw 1440x900- będziesz miał pasy na górze i dole ale grafika będzie lepiej wyglądać.

Wczytywanie...

Poleć forum