1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczość w xboxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robson4141, Sierpień 8, 2010.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chce się dowiedzieć czy jak mam plazme 42 cali, która ma rozdzielczość 1024x768 to będzie dobra grafika na xboxie? I czy opłaca się pod ten telewizor podłączać kabel HDMI?
    Z góry DZIĘKI !!! I jaką rozdzielczość wybrać przy włączaniu xboxa skoro mam 1024x768 i kabel hdmi

2. Lotnik421 Xbox One

3. whiteplz

whiteplz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie ze się opłaca, lepsza grafika to lepsza satysfakcja z gry. Jak kupisz zwykły kabel HDMI będziesz mógł ustawić rozdzielczość 1080i, a jak kupisz oryginalny kabel hdmi specjalnie do xboxa to będziesz mógł grac na rozdzielczosci 1080p.

4. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nawet jak mam rozdzielczość 1024x768 w telewizorze to jak podłącze kabel HDMI to będe mógł ustawic rozdzielczość 1080i?? I jak mi sie wyswietla jaką rozdzielczość wybrać w xboxie to jak mój telewizor ma 1024x768 to taką wybrać? Jak ktoś wie TO PROSZE O POMOC Z GÓRY DZIĘKI

5. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    xbox sam ustali jaką może mieć maksymalną rodzielczość, obecnie gry nie są robione w 1920 x 1080 (Full HD), tylko w 1280 x 720, więc twój TV posiada zbliżoną rodzielczość, nie powinno być problemów z grafiką

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    czy ty jestes nienormalny? powinienes bana dostac od razu. nie ma kabli hdmi "do xboxa". hdmi to hdmi. 1080i to jest 1920x1080 a on w tv ma 1024x768. to tak jakbys napisal ze jesli kupisz do malucha licznik na ktorym zamiast 10km/h bedzie pokazywac 100 to tyle bedzie jechac. wez sie koles ogarnij.
    co to za plazma ze masz tak niska rozdzielczosc??!!

7. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo ta plazma byla kupiona dawno temu czyli pare lat ale wtedy ona kosztowala 9 tysięcy ale widac ze sie mocno postarzala. Mówisz, że xbox sam wybiera rozdzielczość ?? czyli bedzie sie wyswietlało jaką moge mieć największą rozdzielczośc tak? I NIECH KTOŚ MI ODPOWIE WKOŃCU NA MOJE PYTANIE, BEDE WDZIĘCZNY ;] CZY JAK MAM 1024x768 ROZDZIELCZOŚĆ TO TAKĄ MAM USTAWIC? NIE ZAPOMINAJĄC O TYM ZE MAM KABEL HDMI??? Czy moze lepiej wieksza ;] Jestem ciemny w tych sprawach ;/

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wybierz w ustawieniach konsoli "rozdzielczosc optymalna". Sam wlasnie siedze przed xbxoem podlaczonym do plazmy 1024x768 i obraz jest bdb.

9. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki i jak ustawie tą optymalną rozdzielczość to będzie ona najwieksza jaką moze byc do mojego telewizora????

10. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Tak, i nie ważne jaki kabel hdmi kupisz, jest to sygnał cyfrowy więc to czy np. wtyczka będzie pozłacana nic ci nie zmieni.

11. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No skoro masz taką rozdzielczość to po co ci hdmi kabel? Nawiasem mówiąc ten koleś od "kabli do xboxa" mnie rozwalił. Wystarczy zwykły composite kabel czyli 3 chinche żółty(obraz) biały(dźwięk L) czerwony(dźwięk R).

12. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale przeciez hdmi bedzie lepszy od composite. Mi sie wydaje ze niewazne jaka rozdzielczosc i tak kabel hdmi da lepsza grafike

13. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @banan1996 Z tego co mi się wydaje to Composit przesyła obraz w 640p, a jego rozdzielczość to 768p. Po za tym jeśli ma wejście hdmi to czemu ma nie kupić tego kabla? Są one w podobnej cenie, a kabel hdmi będzie bardziej przyszłościowy (pomijając jego tv :)) i co najważniejsze uniwersalny(można podłączyć różnej maści urządzenia z hdmi, a nie tylko konsolkę).

14. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    d plazmy tylko hdmi lub component. obraz zdecydowanie lepszy jak na composite.

15. Domcio28

Domcio28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zawiercie
    composite to ma małe wejście do TV. W prezencie dostałem kablem HDTV chincha. I nie wiem czy dokupić ten drugi.

Wczytywanie...

Poleć forum