1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozdzielczosc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bonus4848, Grudzień 8, 2012.

1. Bonus4848

Bonus4848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wczoraj grałem w codba2 w zombie na 2 i przypadkowo usidlem na pilocie i zmieniłem rozdzielczosc (najprawdopodobniej przyciskiem p.size) i niem mam maksymalnie rozciągnietego ekranu tzn. podczas gry w zobie po boku ekranu pojawiły mi sie czarne paski i obraz gry sie zweżył próbowałem zmieniac rozdzielczosc tym samym guzikiem aczkolwiek obraz wgl. nie ulegał zmianie w menu głównym xboxa wszystko jest bez zmian tak jak byc powinno więc moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę to naprawic za pomocą pilota dodam ze tv to samsung ale nie wiem jaki dokładnie model zwykły plazmowy samsung taki jak ma większosc osób ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jak nie z pilota to ustaw w grze najwyżej jak się da rozciągnać i poszerzyć. a w tv to pewnie ustawienia i ekran lub wystwietlanie każdy tv to ma

4. Bonus4848

Bonus4848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie zmieniałem w yv i nic to nie dało w grze tez rozciagałem i dalej bez zmian ;/

Wczytywanie...

Poleć forum