1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rożdzielczość

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mikas, Luty 24, 2010.

1. Mikas

Mikas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien kłopot z moją roździelczoscią. A więc kupiłem xbox no i go podłączam no i patrze a tu nie moge patrzec bo oczy bolą od tej rożdzielczości a więc zmieniłem ją z "PAL-60" na "PAL-50" no i juz było wszystko ok i modzi no i włączam halo 3 ODST i jakiś bła mi wyskakuje że zła rożdzielczość co mam robić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Chyba chodzi o to że Halo 3 nie obsługuje 50 hz,a jak oczy bolą to wyreguluj telewizor:p

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    50hz to odswiezanie. laczysz po composite?

Wczytywanie...

Poleć forum