1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielczości w grach GTA 5 i Red Dead Redemption a spadki fps

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid13u, Listopad 14, 2014.

1. dawid13u

dawid13u Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów.
    Zauważyłem ostatnio że gdy mam ustawioną rozdzielczość w gta 5 i rdr na 1080p lub 720p gry lekko się przycinają . Gdy zmieniam na niestandardową 1360x768 płynność tych gier jest w porządku. W innych grach na 1080p wszystko działa dobrze. U kumpla również sprawdzałem rozdziałki i ma ten sam problem. Wie ktoś może o co biega? Bo denerwuje mnie przestawianie rozdziałki specjalnie dla tych gier... niestety przy 1360x768 najbardziej cierpi kolorystyka oraz czytelność napisów w grach, trzeba zmieniać kalibracje czerni. Używam kabla HDMI. Gra działa z dysku wewnętrznego ponieważ mam RGH. Próbowałem już zmiany kabla, czyszczenia cache, podłączyłem za pomocą kabla component, uruchamiałem konsole na kilku telewizorach HD i ciągle to samo. Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum