1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielenie internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szyna55, Grudzień 24, 2009.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!

Ostatnio zwiększyłem prędkość internetu na 6 mb/s w netii. I mam takie pytanie chcę to podzielić na 2 komputery
    to takie urządzenie starczy?:
    TP-Link TD-W8901G ADSL2 modem router switch AP D2D (850157422) - Aukcje internetowe Allegro

I druga sprawa jak ten internet się dzieli, gdy mam na jednym włączone ściąganie to zabiera cały transfer? czy to się jakoś dzieli na pół czyli na 3 mb/s na jeden komputer?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    jak bezprzewodowo to to co żeś podał + BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WI-FI NA USB WIRELESS (854422309) - Aukcje internetowe Allegro jak do dwóch komputerów to 2 kupujesz,

jak przewodowo (lepsze rozwiązanie moim zdaniem) + to jak nie masz w komputerach wbudowanych kart sieciowy (ale raczej na 95% masz) to musisz dokupić karty sieciowe KARTA SIECIOWA Intel PRO/1000 GT, 1 Gb/s, FV TANIO (850923547) - Aukcje internetowe Allegro lub K8 NOWA KARTA SIECIOWA USB 2.0 LAN 10/100Mbps FVAT (852841688) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum