1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozdzielenie konta xbox live od gfwl?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elcidx, Styczeń 19, 2011.

1. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Czy da się jakoś rozdzielić te dwa konta, chciałem sprzedać xboxa i najlepiej by było gdybym sprzedał go razem z kontem xbox live na którym mam jeszcze 11 miesięcy liva gold.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Nie chce zakladac nowego tematu wiec ten odswieze.
    kupilem sobie nowego iksa,przenioslem zakupione gry z tych ,,kradzionych,, MS przez kabelek ze starego do nowego.
    Przenioslem wszystkie licencje.
    Jednak ze swojego podstawowego konta nie moge korzystac z tych gier,jedynie z kont,w ktorych to kupilem.
    Wiem ze da sie kombinowac w 2 pady.
    Da sie jakos inaczej to zrobic?
    Blagam o pomoc i z gory dziekuje,kazdemu kto mi pomoze sypne dziekuje.

4. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Robie nowy post a nie edytuje poprzedni bo to jest odpowiedz na niego.
    Drogi Antku:
    Wystarczy ponownie pobrac te tytuly. Nie bede one sie pobieraly 3 godziny a 1 sek. Wtedy bedziesz mogl w nie zagrac na swoim ,,podstawowym koncie,,. Byloby mi milo gdybys mi podziekowal ale samemu sobie sie nie da .

Wczytywanie...

Poleć forum