1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgałęzienie audio

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mistrzunio22, Wrzesień 8, 2013.

1. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    Witam.
    Problem nie jest może dość typowy, mianowicie nie chodzi mi tylko o konsolę ale ogólnie problem, jaki mam z głośnikami.

Mam monitor bez głośnikow, LG z wyjsciem słuchawkowym z tyłu - do niego mam podłączonego zarówno piecyka jak i XBOX'a. PC podłączony jest po HDMi, ale niestety nie przesyła dźwęku bo nie jest to zintegrowane lecz idzie tylko obraz od karty graficznej. Natomiast z XBOX'em wiecie jak sprawa wygląda. No i chodzi o to, że chciałbym mieć dźwięk zarówno z XBOX'a i piecyka bez przełączania kabla, wiecie - troche to męczące gdy instaluję grę na dysku XBOX'a i jednoczesnie potrzebuje audio z komputera i tak dalej. I nie wiem jak to zrobić, czy jest to w ogóle możliwe i jaki rozgałęziacz powinenem zakupić. Proszę o pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    ROZDZIELACZ do słuchawek mały jack 3,5 słuchawkowy (3513807716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Adapter Jack 3,5mm F - Jack 3,5mm F Mały Jack Gnia (3438293870) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    lub
    Adapter 2 x Jack 3,5mm F - Jack 3,5mm M kabel 20cm (3438294359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W jedno gniazdo podłączasz wyjście z PC a w drugie z xboxa, a jack z głośników łączysz jack z rozgałęzieniem za pomocą beczki (Adapter).
    PS. Poszukaj ba są rozgałęzienia gdzie masz jedno wejście jack 3,5, a z drugiej strony masz dwa wejścia jack 3,5 w tedy nie trzeba dawać beczki (Adapter).

1 osoba to lubi.
  4. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    http://iv.pl/images/45074712513796388201.png - coś takiego?

Wczytywanie...

Poleć forum