1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgałęźnik HDMI

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez baxito, Maj 9, 2009.

1. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Witam, jestem posiadaczem tv SONY BRAVIA 26" HDREADY. Te cacuszko ma niestety tylko 2 wejścia HDMI, a ja potrzebuje podłączyć do niego 3 urządzenia:

XBOX 360 (ustawiony tryb 720p)
    nbox HDTV (dekoder satelitarny N, ustawiony tryb 1080i)
    Odtwarzacz DVD Ferguson (ustawiony tryb pracy 720p)

Szukałem na allegro i znalazłem to ADAPTER HDMI 2X HDMI Rozgałęźnik FV (65056) (623467826) - Aukcje internetowe Allegro . Niestety taki rozgałęźnik nie obsługuje HDCP i sygnału zabezpieczonego HDMI, co jest potrzebne do nboxa. W końcu znalazłem to ROZGAŁĘŹNIK SYGNAŁU 2x HDMI SREBRNY * SUPER * (629861741) - Aukcje internetowe Allegro . Teraz pojawia się pytanie, czy po podłączeniu rozgałęźnika jakość obrazu będzie tak samo stabilna jak poprzednio? Czy używał już ktoś podobnego rozdzielacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    To nie jest Ci potrzebny rozgałędźnik tylko coś w stylu Hub HDMI.

Wczytywanie...

Poleć forum