1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgromienie bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez $o$, Listopad 16, 2009.

1. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Po namyśle przez te 3 godziny od bana wpadłem na genialny pomysł
    -Rozebrać x'a i zresetować bios. Lecz z micro$hitem nie wiadomo jak to jest...
    Może nie wsadzili tam "przycisku" resetowania x'a.
    Próbował ktoś?
    A tak przy okazji to mógłby ktoś podrzucić linki do poradnika o rozbieraniu konsoli
    I umiejscowieniu oraz o sposobie zdejmowania plomb?
    Z góry thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
  4. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zresetujesz go jak kompa xbox jest troche bardziej skoplikowany i gdyby to bylo takie latwe to madre glowy by na to juz dawno wpadli

5. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Nie nie nie nowej nawet nie mam zamiaru kupować...

6. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    He ;P Microsoft ma u siebie na "servie" Twoj tkz numer konsoli i jak sie laczysz z xlive to wysyla sie automatycznie : ) jak bys zmienil na inny nr to wtedy bana bys nie mial ;P Jest to mozliwe ale bys musial miec poprawny nr innej konsoli :)

Pozdrawiam i chyba dobrze mowie ? a jak nie to prosil bym o poprawienie

7. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Na razie ban a przynajmniej blokada dysku jest nie do ruszenia. Sam też nie zamierzam kupować nowej konsoli czy wymieniać płyty głównej i jedyne co pozostaje to czekać aż ktoś coś wykombinuje.

8. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    mnie już nie obchodzi granie na live choć mam roczny abonament (10 miechów zostało...) chodzi mi tylko o dysk...

9. avalan

avalan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napewno da rade zresetowac biosa, aby bylo mozliwe uzywanie dysku. jednak calkowite zdjecie bana jest niemozliwe, ze wzgledu na przechowywanie nr seryjnych konsoli na serwerze ms. Chociaz, i to by pewnie dalo sie zmienic, tak jak mac adress karty sieciowej w kompie, jedyna bariera jest dostanie sie do biosu. Zeby to zrobic, nalezalo by poznac zasade dzialania systemu operacyjnego konsoli (jakie instrukcje go uruchamiaja). Prawdopodobnie, system xboxa, jest to mocno okrojony windows media center, przystosowany do potrzeby konsoli. Najtrafniejsza metoda, dostania sie do biosu konsoli, bylo by stworzenie odpowiednio spreparowanej plyty lub pendrive'a, blokujacego instrukcje wlaczania systemu konsoli. Ale jak powiedzialem, by tego dokonac, trzeba znac te instrukcje.

10. modernbone

modernbone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba nie jest to takie proste jak piszesz bo madre glowy za ten bios by sie wziely w pierwszej kolejnosci tak jak w windzie 7 a nie tworzyly Ixtreme

11. avalan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pamietaj, ze latwiej sie dostac do oprogramowania napedu, ktory to mozna wyjac i podpiac do pc. Z biosem juz tak nie zrobisz. Pozatym, kiedy tworzono ixtreme, ms nie potrafil na odleglosc wykryc, czy konsola byla przerabiana. Dopiero teraz nadeszla potrzeba ingerencji w konsole, a nie naped.

12. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Zgodzę się co do tej instrukcji lecz mi chodzi o RESET "przyciskiem" na płycie głównej aby zainstalował się na nowo i znów zaczął czytać dysk ;)

13. avalan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na plycie xboxa nie zauwazylem zadnej bateri, ktora by odpowiadala za utrzymywanie biosa 'przy zyciu'. Zwarcie sciezek mogloby zadzialac, jednak trza wiedziec, ktore zewrzec, pozatym, jest to dosyc ryzykowna operacja, dla kogos, kto sie na tym nie zna.

14. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    taaa poza tym może być ukryta gdzie indziej ;P nie zapominaj o przebiegłości micro$hitu

15. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    a ja wpadłem na pomysł jak sie pozbyć Bana :D - chyba ?
    trzeba kupić tanio uszkodzoną konsolę np. z rodem i wylutować z niej sprawną pamięć nand ,następnie wylutować ze zbanowanej konsoli taką pamięć gdzie jest zapisany
    ten ban i je zamienić ,tym sposobem uszkodzona z rodem dostaje bana a, nasza
    nowe życie na live [trzeba też pamiętać o podmianie napędu lub przegraniu nowego klucza] :D - jak dla mnie to może zadziałać ... kto chce spróbować ?

16. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    no nie wiem można pomylić lut i spierdzielić obydwie konsole to bardziej robota dla kamikaze....

17. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    a tak przy okazji za co odpowiada pamięć nand? bo to jedyny element x'a którego nie znam...

18. avalan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Qazimodo powiedz no mi, skad wiesz, ze tam jest przechowywana informacja o banie? i skad wytrzasnales tak precyzyjny laser, zeby wylutowac pamiec?

19. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    no i co skończyły się już pomysły? Nie wierzę że nikt na tym forum nie walczył z banem...

20. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @$o$ aż tak bardzo się przejmujesz BANem? Ja też mam BANa ale mnie to wali. Zostało mi jeszcze 12mc Golda bo miałem na 13mc :), ale na pewno nie wydam 400zł na nową płytę główną żeby można było instalować gry, wolę zapłacić 200zł za nowy napęd jak padnie. A granie online poprzez Xlink Kai.

21. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Brawo aż tak przejąłem się banem. Żal mi tego dysku i napędu. To że se go wymienię na nowy nie da mi "udowodnienia" psychicznego że to nie moja wina...

Wczytywanie...

Poleć forum