Rozgrywka offline nie pomaga - spadki animacji dalej nękają Assassin's Creed: Unity

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Ubisoft stara się naprawić Assassin's Creed: Unity i według ostatniego oświadczenia francuskiego studia najlepszym rozwiązaniem w przypadku rozgrywki single-player jest odłączenie od Sieci konsoli lub komputera. Jak się okazuje ten pomysł nie jest w 100% skuteczny.

Kilka godzin temu Zax wspomniał o tym, że gracze zasugerowali odłączenie od Internetu sprzętu, na którym zapoznajemy z francuskim Asasynem. Następnie nawet przedstawiciele Ubisoftu opublikowali oświadczenie, według którego gra offline sprawia, że produkcja działa zdecydowanie lepiej.

Niestety, nie jest to do końca prawda, ponieważ zespół Digital Foundry zajął się dokładnym sprawdzeniem tego „lekarstwa” na spadki animacji i wyniki są jednoznaczne. Niezależnie, czy testerzy podłączyli konsolę lub PC-ta pod Sieć, to pozycja zaliczała dość wyraźne spadki animacji.

Tak prezentuje się porównanie rozgrywki na PlayStation 4 według wewnętrznego zespołu Eurogamera:

1 – Offline 21.0 vs. Online 19.0
2 – Offline 22.0 vs. Online 26.0
3 – Offline 24.0 vs. Online 24.0
4 – Offline 26.0 vs. Online 23.0
5 – Offline 22.0 vs. Online 21.0
6 – Offline 21.0 vs. Online 22.0
7 – Offline 21.0 vs. Online 20.0
8 – Offline 19.0 vs. Online 19.0
9 – Offline 26.0 vs. Online 23.0
10 – Offline 30.0 vs. Online 24.0
11 – Offline 28.0 vs. Online 28.0
12 – Offline 28.0 vs. Online 28.0

Różnice są minimalne i czasami nawet na niekorzyść rozgrywki single-player. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak dalej czekać na stosowną łatkę przygotowaną przez Ubisoft.​

 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Ja gram z wyłączona konsolą i jest płynnie, sami spróbujcie:)
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja w ogóle nie gram i jestem zadowolony :D Tak na serio ta seria skończyła się wraz z drugą częścią. To po prostu drugi tasiemiec zaraz po COD.
 

Krawol

Banned
Użytkownik


Unity :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zagrać bym zagrał ale na PC wymagania to jakiś kosmos na low chodzi tak samo jak na high (WTF?!). A XO czy PS4 nie mam więc nie zagram :)

Chociaż tak szczerze po materiale z gryonline stwierdzam, że aż tak dużo nie przegapię nie grając w to.

Ubi nie potrafi zapewnić stałych 30FPS więc nie dziwota, że nie widzą różnicy między 30, a 60FPS :D
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
było tyle trailerów, dlaczego w żadnym z nich nie było takich niespodzianek?
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
było tyle trailerów, dlaczego w żadnym z nich nie było takich niespodzianek?
Żeby dobrze sprzedać produkt? Ja już nie wierzę trailerom,najpierw muszę zobaczyć grę która już wyszła i poczytać opinie.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Ubisoft powinien zapie..... na galerze
 

cinekxbox

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne, u mnie gra śmiga ok (Xbox One), nie zauważyłam jeszcze ani jednego buga, konsola cały czas online. Mozę to się tyczy tylko PS4 lub PC
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Można tylko współczuć ludziom którzy kupili te grę za 200zł ^ :D Tak jak wyżej inni użytkownicy stwierdzili czyli można
Ja gram z wyłączona konsolą i jest płynnie
. Osobiście wpadłem na pomysł grania, bez żadnych problemów, a wygląda on tak że: 1.Uruchamiamy grę do stopnia swobodnego przemieszczania się w Paryżu 2.Po 2-3 sekundach przymykamy lewe oko 3. Po następnych 2-3 sekundach prawe oko 4. Cieszymy się dobrą grafiką, fps'ami, i wieloma innymi rzeczami :D
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Coller22 no niezła faza, ja mam czarny ekran hehe ;)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to nawet jak by miało to śmigać w 120fps to i tak tego bym nie kupił, jakoś nie bardzo ciągnie mnie w stronę tego tytułu, chyba już mi się przejadł...
 

Do góry Bottom