1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgrywka offline nie pomaga - spadki animacji dalej nękają Assassin's Creed: Unity

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft stara się naprawić Assassin's Creed: Unity i według ostatniego oświadczenia francuskiego studia najlepszym rozwiązaniem w przypadku rozgrywki single-player jest odłączenie od Sieci konsoli lub komputera. Jak się okazuje ten pomysł nie jest w 100% skuteczny.

Kilka godzin temu Zax wspomniał o tym, że gracze zasugerowali odłączenie od Internetu sprzętu, na którym zapoznajemy z francuskim Asasynem. Następnie nawet przedstawiciele Ubisoftu opublikowali oświadczenie, według którego gra offline sprawia, że produkcja działa zdecydowanie lepiej.

Niestety, nie jest to do końca prawda, ponieważ zespół Digital Foundry zajął się dokładnym sprawdzeniem tego „lekarstwa” na spadki animacji i wyniki są jednoznaczne. Niezależnie, czy testerzy podłączyli konsolę lub PC-ta pod Sieć, to pozycja zaliczała dość wyraźne spadki animacji.

Tak prezentuje się porównanie rozgrywki na PlayStation 4 według wewnętrznego zespołu Eurogamera:

1 – Offline 21.0 vs. Online 19.0
    2 – Offline 22.0 vs. Online 26.0
    3 – Offline 24.0 vs. Online 24.0
    4 – Offline 26.0 vs. Online 23.0
    5 – Offline 22.0 vs. Online 21.0
    6 – Offline 21.0 vs. Online 22.0
    7 – Offline 21.0 vs. Online 20.0
    8 – Offline 19.0 vs. Online 19.0
    9 – Offline 26.0 vs. Online 23.0
    10 – Offline 30.0 vs. Online 24.0
    11 – Offline 28.0 vs. Online 28.0
    12 – Offline 28.0 vs. Online 28.0

Różnice są minimalne i czasami nawet na niekorzyść rozgrywki single-player. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak dalej czekać na stosowną łatkę przygotowaną przez Ubisoft. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    184
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja gram z wyłączona konsolą i jest płynnie, sami spróbujcie:)

4 użytkowników lubi ten post.
  4. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ja w ogóle nie gram i jestem zadowolony :D Tak na serio ta seria skończyła się wraz z drugą częścią. To po prostu drugi tasiemiec zaraz po COD.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Unity :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zagrać bym zagrał ale na PC wymagania to jakiś kosmos na low chodzi tak samo jak na high (WTF?!). A XO czy PS4 nie mam więc nie zagram :)

Chociaż tak szczerze po materiale z gryonline stwierdzam, że aż tak dużo nie przegapię nie grając w to.

Ubi nie potrafi zapewnić stałych 30FPS więc nie dziwota, że nie widzą różnicy między 30, a 60FPS :D

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    było tyle trailerów, dlaczego w żadnym z nich nie było takich niespodzianek?

8. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby dobrze sprzedać produkt? Ja już nie wierzę trailerom,najpierw muszę zobaczyć grę która już wyszła i poczytać opinie.

9. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    184
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  10. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ubisoft powinien zapie..... na galerze

11. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziwne, u mnie gra śmiga ok (Xbox One), nie zauważyłam jeszcze ani jednego buga, konsola cały czas online. Mozę to się tyczy tylko PS4 lub PC

12. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Można tylko współczuć ludziom którzy kupili te grę za 200zł ^ :D Tak jak wyżej inni użytkownicy stwierdzili czyli można
    . Osobiście wpadłem na pomysł grania, bez żadnych problemów, a wygląda on tak że: 1.Uruchamiamy grę do stopnia swobodnego przemieszczania się w Paryżu 2.Po 2-3 sekundach przymykamy lewe oko 3. Po następnych 2-3 sekundach prawe oko 4. Cieszymy się dobrą grafiką, fps'ami, i wieloma innymi rzeczami :D

13. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @Coller22 no niezła faza, ja mam czarny ekran hehe ;)

14. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szczerze to nawet jak by miało to śmigać w 120fps to i tak tego bym nie kupił, jakoś nie bardzo ciągnie mnie w stronę tego tytułu, chyba już mi się przejadł...

Wczytywanie...

Poleć forum