1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgrywka w Fable II - problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Peszek, Listopad 27, 2010.

1. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Witam, otóż dzisiaj zakupiłem sobie Fable II, i od razu przeszedłem do rozgrywki. Gra jest świetna, lecz w misji śnieżna kula - po odzyskaniu tych całych kolorów, muszę wejść do "dwór cienia" - tak wskazują te "ślady", lecz gdy wchodzę do środka, on znika. Problem w tym, że błądząc po tej jaskini, natrafiłem na grupy potworków, które oczywiście wybiłem, lecz dalej nie wiem o co chodzi. Po potworach nie ma śladu, a gdy stamtąd wychodzę, wskaźnik znów pokazuje, że mam się tam wrócić. Przeszukałem już chyba wszystkie pomieszczenia w tej jaskini, lecz zakończenia tej misji nie widać. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest tam ukryte przejście na końcu jaskini.Z tego co pamiętam uruchamia się je po użyciu jakiegoś skilla lub pistoletu pozdrawiam

4. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Rafii045, wiesz może gdzie dokładniej się to znajduję?

5. Rafii045

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niestety ale zaraz uruchomię gierkę to ci napisze

6. Rafii045

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tu jest problem to zadanie jest do wzięcia w fable II ale aby je zrobić musisz posiadać drugie DLC do gry jednak jak je masz powinneś znalaść niebieską kulę i w nią strzelić tam będzie ukryta sala a w niej item

7. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    drugie DLC ? Co to jest?

8. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Do Fable II są 2 dodatki DLC:
    - Knothole Island
    - See the future

Jeśli masz wersję GOTY, to one są na płycie.

Sam mam tą fajną grę (wersję z tymi dodatkami), przeszedłem ją kilka razy, chętnie bym ci pomógł, lecz sam nie rozumiem tego problemu.

9. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    GOTY nie mam, mam jakąś Xbox 360 Classic, bestsellers - to wszystko. Więc jeśli tego nie mam, to po prostu misji nie przejdę, i muszę całą rozgrywkę zaczynać od początku ? ;x

EDIT:
    Wyszedłem z tej jaskini, w poszukiwaniu tej całej kulki niebieskiej, bo w jaskini jej nie było. Gdy byłem na zewnątrz, w jakiejś małej chacie ją zobaczyłem, lecz drzwi od niej otworzyć się nie da, a obok drzwi jest jakiś posąg - czy to ta?

10. olek21

olek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posag pokazuje jakiś odruch na grst który wykonujesz np jezeli sie smieje musisz sprawic zey sie smiał nalogicznie zeby go wystraszyc to cos i prubujesz jak ci siiue uda to pewno ci otworza sie drzwi!

11. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Odszedłem od tej kulki, znalazłem następną - uderzałem w nią i zaprowadziła mnie do tego posągu co wcześniej, "weszła" w niego i drzwi się otworzyły. Następna zrobiła to samo, znów jakieś drzwi się otworzyły, w środku trzecia kulka. Uderzałem ją i otwarła mi jakąś skrzynkę, w której była "Zaproszenie na herbatke u skrzynka" - coś takiego.

edit:
    Dodam, że gdy sprawdzam bieżące zadanie, to mam coś takiego : ukończono zadanie : porozmawiaj z Murgo, użyj śnieżnej kuli, przyjrzyj się klątwie. bieżące zadanie : wróć do murgo.

12. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Dobra, cofnąłem się jakoś przed misję, zapisało mi tylko umiejętności, a rzeczy które tam zdobyłem poszły w *****. Ale przynajmniej nie muszę od nowa gry przechodzić. Dzięki wszystkim, dam Dziękuję.

13. Ellsir

Ellsir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej Peszek, zdarzyl Ci sie błąd w grze, tez na niego trafilem, poradzilem sobie z tym zaczynajac questa od nowa, moze gdzies indziej w necie znajdziesz metode na tego buga, ale mi sie nie udalo, za drugim razem poszlo bez problemow.

Wczytywanie...

Poleć forum